..dzień dobry. A u nas zapowiada się bardzo ciekawy weekend. Przed nami kolejny test naszych dzielnych Gladiatorów, tym razem dostaliśmy zaproszenie od naszej zaprzyjaźnionej od wielu lat drużyny, z którą będziemy mieli ogromną przyjemność zagrać mecz DERBOWY w I lidze grupy A, mowa oczywiście o KSPR Gwardia Koszalin. To właśnie w pięknym mieście KOSZALINIE gramy po raz kolejny już, XIII Memoriał Bartosza Bigdy, Filipa Potocznika i Mariusza Wnuka, którego obsada jest dla nas dużym wyzwaniem ale jednocześnie i kolejnym sprawdzianem przed inauguracją I Ligi grupy A.

I imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej Gryfino, serdecznie dziękujemy drużynie KSPR Gwardia Koszalin za zaufanie i kolejne zaproszenie na tak prestiżowy Memoriał, postaramy się pokazać z jak najlepszej strony i gwarantujemy mnóstwo przepięknie rzuconych bramek jak i parad bramkarskich.

O przebiegu turnieju będziemy informować na bieżąco, pierwszy mecz gramy jutro o godzinie 14:30 z drużyną z I ligi CENTRALNEJ – SPR GKS Autoinwest Żukowo.
Trzymajcie kciuki….. KPR RuuuRaaa.