..ahhhh….Gryfino – wiemy, że jest późno…ale…WYGRYWAMY DZISIAJ MECZ !!! Mamy sobotę dnia 20 listopada 2021 roku. Pora późna, ale musimy się z Wami podzielić tą wspaniałą wiadomością…WYGRYWAMY !!!

PGE KPR Gryfino 44:26 SKF KPR Sparta Oborniki

Dawid Dobko, Kacper Kłodziński – Lucjan Galus 6, Tomasz Grzegorek 5, Michał Statkiewicz 5, Maciej Jezierski 5, Bartosz Telenga 4, Kamil Prokopczyk 4, Mateusz Jurkiewicz 3, Krzysztof Karnacewicz 3, Jakub Gackowski 3, Marek Jezierski 2, Kamil Skrzypkowiak 2, Michał Klemens 1, Kamil Kostrzewa 1, Szymon Tołyż.

…od samego początku to MY narzuciliśmy swój styl gry. Nie daliśmy naszemu przeciwnikowi wyjść na prowadzenie ani razu, co świadczy o bardzo dobrej grze w obronie naszych dzielnych gladiatorów. Wyjątkowo dziś nie będziemy wybierać najlepszych zawodników, dlaczego ??? A to dlatego, że dzisiaj GRAŁA CAŁA DRUŻYNA !!! I to im należą się ogromne brawa, zagraliśmy koncertowy mecz w obronie, a atak to już tylko szczegół. Dosłownie cała drużyna PGE KPR Gryfino – w dniu dzisiejszym zagrała koncertowe spotkanie, za co ślicznie dziękujemy. Mamy 3 punkty, mamy REKORD zdobytych bramek, mamy V lokatę w I lidze i teraz to…..MAMY PEŁNA HALĘ KIBICÓW !!! Za co z góry Gryfińskiej publiczności ślicznie dziękujemy !!! Za tydzień jedziemy do Sierpca, kolejny mecz, kolejna walka o punkty. Przeciwnik nieznany, ale wiecie co ??? KPR RuuuRaaaa !! Tak właśnie – GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY !!