..halo halo Gryfino jesteście tuuuuu ??? Mamy dzień 18 września 2021 roku… Gramy pierwszy mecz inauguracyjny o mistrzostwo I ligi Grupy A. Przeciwnikiem naszym jest drużyna bardzo zdolnej młodzieży ze Szkoły Mistrzostwa sportowego w Płocku.

SMS ZPRP II Płock 30: 38 PGE KPR Gryfino

Zagraliśmy w składzie : Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Paweł Gołofit – Bartosz Telenga 9, Kamil Prokopzyk 8, Lucjan Galus 7, Tomasz Grzegorek 7, Krzysztof Karnacewicz 4, Maciej Jezierski 3, Bzrtosz Dyzmański, Michał Statkiewicz, Michał Klemens, Marek Jazierski, Szymon Tołyż, Kamil Kostrzewa.

Pierwszy mecz w I lidze po 11 Latach, do tego mecz najbardziej przez nas oczekiwany, ale wiecie co ??? WYGRANY !!!! Od samego początku narzuciliśmy swój styl gry, bardzo konsekwentnie, wszystko według planu trenera Bartosza Jurkiewicza – Wygrywamy w Płocku. Olbrzymie brawa dla całej ekipy PGE KPR Gryfino, to co dzisiaj w ataku zagraliśmy to było coś pięknego, do tego ta obrona… Bartosz Telenga, nasz nowy nabytek biegał od linii do linii.. narzucał aż 9 bramek, do tego PROKOP – Kamil Prokopczyk – co ten chłop miał za dzień, dwoił się i troił…końcowy wynik 8 oczek. Dalej – Dwóch naszych super strzelców – Lucjan Galus i Tomasz Grzeogorek – ale mieli dzień – co rzut bramka !!! Za to bardzo dobrze w bramce dzisiaj wystąpił Dawid Dobko, obroniony rzut karny plus kilka bardzo ważnych akcji, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. No i ten nasz Krzysiu Karnacewicz – chłop grał na środku rozegrania, niby nie jego pozycja, ale zagrał dzisiaj koncert – Brawo „Harnaś”.

Ale tak na serio cały zespół PGE KPR Gryfino oddał dzisiaj serducho na parkiecie w Płocku. „ Ogólnie wykonaliśmy kawał dobrej roboty, jestem dumny z moich chłopaków, fakt to był pierwszy mecz, przed nami jeszcze dużo pracy – ale oby tak dalej w lidze jak dzisiaj” – Powiedział nam po meczy szczęśliwy trener Bartosz Jurkiewicz.

No to co mamy sobotę wieczorem, szczęśliwy powrót do domku, mamy 3 punkty – Panie Prezesie – MISJA WYKONANA – wieziemy z Płocka zdobyte zwycięstwo – do zobaczenia w Gryfinie. KPR RuuuRaaa ‼️‼️‼️