..noooo dobrze, emocje już opadły, wracamy powolutku do domu. A w jakich humorach ??? Patrzcie sami….

Sambor Tczew – Mężczyźni 18:29 (9:16) KPR Blejkan Gryfino

Wystąpiliśmy w następującym składzie :
Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Grzegorz Słomczyński, Paweł Gołofit – Lucjan Galus 8, Rafał Lasko 7, Mateusz Jurkiewicz 5, Maciej Jezierski 4, Tomasz Grzegorek 2, Michał Statkiewicz 1, Bartosz Dyzmański 1, Przemysław Kręcki 1, Marek Jezierski, Michał Klemens, Szymon Tołyż, Kamil Prokopczyk.

Wooooooow, co za debiut na ławce trenera Adama Zielińskiego. To był pierwszy mecz po półrocznej przerwie w dość odnowionym składzie sezonu 2020/21. Od samego początku nasi dzielni zawodnicy pokazali klasę i grę na najwyższym poziomie, w ataku i obronie. Lucjan Galus perfekcyjne rzucał z 9 metra, do tego Rafał Lasko fantastycznie kierował grą naszego zespołu. W bramce stanął na najwyższym poziomie Kacper Kłodziński i to co wyprawiał nasz nowy nabytek przeszło oczekiwanie każdego obecnego na meczu działacza klubowego. Kolejny wyróżniony zawodnik, który dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz był młodziutki Mati Jurkiewicz, rzucając przy tym 5 bramek. Maciek Jezierski, nasz prawo skrzydłowy, biegał dzisiaj na skrzydełku tak szybko ze był nie do dogonienia, jego bramki dodały zespołowi skrzydeł. Trener Adam Zieliński wyróżnił również obrońców za tytaniczna prace w obronie : Tomasz Grzegorek, Szymon Tołyż i Michał Klemens. Ogólnie dzisiaj mecz wygrał cały zespól, należą się dla nich ogromne brawa i to co dzisiaj zagraliśmy w Tczewie, to wynik dwumiesięcznej ciężkiej pracy całego zespołu.

Panie Prezesie, Misja wykonana – wracamy do domu 💪❤️

Za tydzień kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej, tym razem w Gryfinie i na naszej nowej hali.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie – Sobota 10.10.2020r. – to święto Piłki Ręcznej w Gryfinie, oj będzie się działo…….