Dzień Dobry…czas na małe podsumowanie V Memoriału Marka Zielonki, jak że dla nas udanego.

Od początku przygotowań, do wczorajszej soboty rozegraliśmy 4 mecze sparingowe, pierwszy w Świebodzinie, 3 kolejne w Koszalinie. Niestety dla nas nieszczęśliwe, 4 mecze – 4 porażki, do wczoraj….
„Pamiętam miny naszych dzielnych zawodników, po każdym z tych przegranych meczów, byli lekko podłamani, ale w Koszalinie wszedłem do ich szatni i mówię, Panowie – to jest okres przygotowawczy, na NASZE wygrane mecze jeszcze przyjdzie czas w tym sezonie. Wczoraj po wygranych 3 pojedynkach z dwoma I Ligowymi zespołami i jedną II ligową – wszedłem do szatni naszych chłopaków i powiedziałem – Panowie właśnie TERAZ – NADSZEDŁ TEN CZAS NA NASZE WYGRANE w tym sezonie i od dzisiaj zacznijcie się lepiej do tego przyzwyczajać” – powiedział na zakończeniu Memoriału dyrektor sportowy Maciej Wirski.
A teraz do samego turnieju, wooooow – co tam się działo, poziom Memoriału był bardzo wysoki, w sumie 4 bardzo silne i mocne zespoły z różnych miejscowości i różnych klas rozgrywkowych. Organizacja Memoriału też wypadła raczej na dobre w naszym wykonaniu, jedyne zastrzeżenie było do transmisji LIVE które niestety odbyły się bez dźwięku. To była nasza pierwsza transmisja w życiu, więc człowiek uczy się na błędach, każda następna będzie już w innej formie i to na pewno, za co bardzo serdecznie wszystkich przepraszamy 😊 Udział kibiców ??? Kibice byli i to nawet dużo, każdy kto zawitał na naszej nowej hali to na pewno nie pożałował tej walki i pojedynków zwycięskich naszej drużyny. Najważniejsze dla nas organizatorów było to iż, każda z drużyn wróciła do swoich domów w całości, obyło się bez poważniejszych kontuzji przed nowym sezonem 😊
Oto klasyfikacja końcowa V Memoriału Marka Zielonki :

I miejsce KPR Blejkan Gryfino
II miejsce KS Stal Gorzów
III miejsce KSPR Gwardia Koszalin
IV miejsce UKS Trójka Nowa Sól

Najlepszy zawodnik KPR Blejkan Gryfino w turnieju – Tomasz Grzegorek.

Najlepszy zawodnik UKS Trójka Nowa Sól w turnieju – Hubert Ceglarz.

Najlepszy zawodnik Gwardii Koszalin w turnieju – Henryk Rycharski.

Najlepszy zawodnik Stali Gorzów w turnieju – Dawid Pietrzykiewicz.

Zawodnik turnieju – Kacper Kłodziński KPR Blejkan Gryfino

Drużynom przyjezdnym bardzo serdecznie dziękujemy za udział w V Memoriale trenera Marka Zielonki. Był to dla na ogromny zaszczyt gościć was na naszym nowym parkiecie w Gryfinie.

Życzymy Wam powodzenia w nadchodzącym sezonie 2020/21, i pamiętajcie w Gryfinie jesteś zawsze mile widziani 😊

DAJCIE CZADU i MY w Gryfinie będziemy za każdego z was trzymali bardzo mocno kciuki 😊

..a te zdjęcia mamy dzięki uprzejmości naszemu ulubionemu MAGICZNEMU fotografowi z firmy Pięknezdjęcie.pl