..nooooo to Gryfińscy Gladiatorzy wracają z tarczą z Brodnicy. Pierwszy raz w historii klubu KPR Blejkan Gryfino podbiliśmy Brodnice i to aż 10 bramkami.

Wynik Końcowy :
MKS Brodnica 26:36 KPR Blejkan Gryfino

Wystąpiliśmy w zwycięskim dziś składzie :
Dawid Dobko, Paweł Gołofit, Grzegorz Słomczyński – Tomasz Grzegorek 8, Lucjan Galus 6, Maciej Jezierski 5, Rafał Lasko 4, Kamil Prokopczyk 3, Michał Statkiewicz 3, Bartosz Dyzmański 2, Mateusz Jurkiewicz 2, Damian Dziapa 1, Michał Klemens 1, Przemek Kręcki 1, Kamil Kostrzewa, Marek Jezierski

To teraz krótki opis, od samego początku postawiliśmy bardzo wysokie warunki meczu, to gospodarz musiał dopasować się do naszej Gry, nie my. Rewelacyjny wręcz występ Tomasz Grzegorek, który z trudnej pozycji kołowego narzucał aż 8 bramkę. Przy tym nasza Maszyna Lucjan Galus 6 i błyskawica Maciek Jezierski 5. Cały zespół dosłownie, od pierwszej minuty był naładowany i skoncentrowany tak aby wygrać jak że ważny dla nas mecz. Bardzo dobre zawody w bramce rozegrał dziś Dawid Dobko, a zadebiutował na parkiecie II ligowym nasz nowy nabytek Kamil Kostrzewa. Ogólnie trener Adam Zieliński jest bardzo zadowolony z postawy i podejścia naszej drużyny do tak ważnego wyjazdowego spotkania jakie odbyło się w dniu dzisiejszym.

Nasz realizator transmisji live, chciałby bardzo serdecznie podziękować wszystkim licznie oglądającym naszą relacje kibicom z Gryfina…pobiliśmy dzisiaj nasz rekord oglądalności, to daje mu ogromną satysfakcje i nagrodę za jego prace.

Wracamy do domu, misja wykonana, LIDER utrzymany…KPR RuuRaa..