..z małym opóźnieniem, ale dopiero odpoczęliśmy po dość ciężkiej i intensywnej sobocie. A więc ,zaczynamy….opis wczorajszego meczu. Sobota dnia 5.12.2020r. w Gryfinie rozegraliśmy kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej.

KPR Blejkan Gryfino 30:14 ITS Jeziorak Iława

W dniu wczorajszym zagraliśmy w następującym składzie :

Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Grzegorz Słomczyński – Tomasz Grzegorek 7, Lucjan Galus 5, Rafał Lasko 5, Bartosz Dyzmański 5, Maciej Jezierski 4, Mateusz Jurkiewicz 1, Jakub Blejsz 1, Michał Statkiewicz 1, Michał Klemens 1, Jezierski Marek, Kamil Prokopczyk, Przemysław Kręcki,Radosław Jarząbek.

Od samego początku spotkania postawiliśmy bardzo wysokie warunki gry drużynie przyjezdnej. Tak naprawdę prowadziliśmy przewagą 3-4 bramek no i później to już tylko było z górki. Bardzo dobre spotkanie zagrał ostatnio niezawodny obrotowy Tomasz Grzegorek, który biegał jak błyskawica po naszym nowiutkim parkiecie i rzucił aż 7 bramek. Do tego bardzo dobre spotkanie rozegrał w bramce Kacper Kłodziński. Rafał Lasko i Lucjan Galus dwa nasze filary Ataku, jak zwykle nie zawiodły oddając precyzyjne podania do kolegów i rzucając przy tym po 5 bramek. Na wielkie uznania po raz pierwszy w swojej karierze sportowej otrzymuje Bartosz Dyzmański, trener Adam Zieliński w dniu wczorajszym był bardzo mile zaskoczony formą i podejście do meczu naszego młodego skrzydłowego, widać że z meczu na mecz rośnie nam rasowy skrzydłowy. No i w sumie to by było na tyle. Mecz jednostronny, który już dzisiaj jest historią..

W najbliższą środę w Gryfinie na naszej hali rozgrywamy kolejny mecz, tym razem przeciwnik będzie z wyższej półki Ligowej i to w dosłownie tego znaczeniu, gdyż zawita do nas wicelider I Ligi grupy A – MKS Grudziądz, już dzisiaj zapraszamy wszystkich naszych wspaniałych kibiców na nasz kanał youtubowy.…ale ale, jeszcze mi czegoś tutaj brakuje, Zawodnicy nie zawiedli i wygrali wczorajsze spotkanie.

No ale co jeszcze…hmmmm…..Dariusz Szpakowski – w Polskiej Telewizji jest, Mateusz Borek również…. My od wczoraj mamy też swojego komentatora i to jakiego 👀 a jest nim Pan Piotr Walkowiak – po waszych komentarzach wywnioskować można tylko jedno : ZOSTAJE Z NAMI NA DŁUŻEJ 💪😎🖐 Tak, tak drodzy Państwo, w dniu wczorajszym po meczu na żywo Zarząd Naszego Klubu Analizował w raz z trenerem całe spotkanie i DOSŁOWNIE – jednogłośnie zadecydował, iż Pan Piotr zostaje z nami ❤

W imieniu Zarządu i Zawodników Klubu KPR BLEJKAN Gryfino – Panie Piotrze – Witamy w Rodzinie i do zobaczenia ?? yyyy…..USŁYSZENIA już w najbliższą Środę na meczu Pucharu Polski 😊 No i na tym zakończymy 👊🥳❤