..mamy sobotni wieczór 30 Listopada, jesteśmy w Strzałkowie, aby rozegrać kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej.
Wynik Końcowy :

UKS Hagard Strzałkowo 24:34 KPR Blejkan Gryfino

Wystąpiliśmy w następującym składzie:
Gołofit Paweł, Słomczyński Grzegorz – Lasko Rafał 10, Galus Lucjan 5, Kręcki Przemysław 5, Jurkiewicz Mateusz 4, Blejsz Kacper 2, Łobos Przemysław 2, Klemens Michał 2, Jezierski Marek 1, Tołyż Przemysław 1, Matwis Artur 1, Dyzmański Bartosz 1.

Zaczęliśmy mecz z dużym przytupem prowadząc w 5 minucie 5:1. Gospodarze ewidentnie nie mogli pogodzić się z tak dużą przewagą bramek i zaczęli nadrabiać straty, wynik do przerwy 12-14 dla KPR-ów. Druga połowa to już koncert gry naszych dzielnych wojowników. Do samego końca grali już perfekcyjnie i nie oddali na ani minutę przewagi gry. Wynik końcowy 24-34, wracamy do domu z wyjazdowymi 3 punktami i przewagą 10 bramek.

„Dobry mecz, tak, dzisiaj jestem dumny z gry całego zespołu, na szczególne wyróżnienie zasłużył dzisiaj Rafał Lasko, który w ostatnich dwóch meczach miał lekki spadek formy, ale dzisiaj na hali w Strzałkowie widziałem Rafała takiego jakiego lubię najbardziej. W tym meczu zabrakło nam Kamila Prokopczyka, na jego pozycji postawiliśmy dzisiaj młodego Mati Jurkiewicz, który pokazał się z bardzo dobrej strony i dzielnie zastąpił swojego starszego kolegę na trudnej pozycji lewego rozegrania. W drugiej połowie na ostatnie 10 minut trener wpuścił wszystkich zawodników z ławki, bardzo fajne wejście w mecz miał Przemek Łobos i zanotował dwie bramki. W końcu swoją pierwszą premierową bramkę w tym sezonie trafił nasz zawodnik z Wysp Brytyjskich – Artur Matwis, który również miał bardzo dobre wejście w mecz, grał solidnie w obronie. Ogólnie jestem zadowolony z całego zespołu, grał każdy zawodnik i każdy do domu wraca z minimum jednym trafieniem.” – powiedział nam po meczu vice Prezes, dzisiejszy imiennik Andrzej Kejs.

Panowie, teraz kolacyjka i na spokojnie wracajcie do domu, dziękujemy Wam za ważne 3 punkty i już jesteśmy myślami na meczu za tydzień, a przeciwnikiem naszym w Gryfinie będzie spadkowicz z I ligi MKS Sambor Tczew.