WoooooooW – Dzień́ dobry Gryfino – mamy 8 Maja 2021 roku, godzina 18:00 – a my już̇ po meczu…I TO JAKIM MECZU!
Dzisiaj Zdobywaliśmy przepiękne miasto KWIDZYN i jak nam poszło? A no w sumie tak :

SMS ZPRP II Kwidzyn 21:24 KPR Blejkan Gryfino

Trzy punkty na plusie – straty odrobione, w dwumeczu jesteśmy lepsi +1…ale co to był za mecz…. A teraz do rzeczy. KAMIL PROKOPCZYK, cały sezon chłopa nie było – Kamil dzisiaj – można ??? w końcu jesteś MVP meczu. Dałeś dzisiaj czadu chłopaku – CZAD na maxa !!! wielkie gratulacje !!!
Lucjan „Maszyna” Galus – pokazał dzisiaj klasę, jak to na naszego super strzelca przystało, trafiał dzisiaj ,co rzut. Obrona to podstawa, a do tej podstawy perfekcyjnie wręcz dołożył swoją cegiełkę̨ Tomasz Grzegorek. Niestety karne nie były dzisiaj jego mocną stroną, ale obrona 1000% – rzuty z akcji kolejne 1000% ,ale rzuty karne zdecydowanie zostawiamy kolegom po fachu Panie Tomku ❤

Bramkarz Pan „Trener” KACPER KŁODZIŃSKI – ogromne brawa dla niego, to chyba po tych treningach z podopiecznymi, dzisiaj oglądali i pewnie trzymali kciuki za występ trenera. No i na końcu – „DYZIU” Bartosz Dyzmański- chłopak powinien zdecydowanie więcej czasu spędzać w grze.

„Halo Maciek – tu Kwidzyn – Melduje wykonanie zadania, zdobywamy Kwidzyn i to nie jedną bramką, a trzema. Misja wykonana – wracamy do domu” – takie słowa dzisiaj otrzymałem od wiceprezesa Andrzej Kejs – wraca, i to w jakim stylu – ograł drużynę, która w Gryfinie jako pierwsza wywiozła 3 punkty.

Tak – Tak – Tak – Mamy to – Lidera już̇ dawno mamy, ale ten mecz był meczem o honor. Misja wykonana, wracamy do domu, jak na lidera przystało.

Dziękujemy Panowie. Fajnie jest wygrać najtrudniejszy pojedynek w tym sezonie, najważniejsze jest to +3 – które nasi dzielni Gladiatorzy dzisiaj zdobyli! Panowie dla was ogromne BRAWA się należą, a my czekamy na ostatni mecz w sezonie. Za tydzień jedziemy do bardzo dalekiej Iławy, oczywiście będziemy się starać o transmisję, ale co z tego wyjdzie okaże się̨ za tydzień́….. OGROMNE GRATULACJĘ !!!! KPR RuuuRaaa !!!!