‼️ SKRZYDŁOWY SEZONU 2019/2020 ‼️

..za oknem w naszym pięknie jest przepiękna pogoda, a zarząd naszej lokalnej drużyny szczypiorniaka KPR Blejkan Gryfino, pracuje pełną parą. Zawodnicy już gdzieś w głowie powoli myślą o nowym sezonie, a my spieszymy z kolejną nominacją za sezon 2019/2020. Tym razem czas wybrać najlepszego skrzydłowego całego zakończonego przed wcześnie sezonu.

Drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością informujemy iż SKRZYDŁOWYM SEZONU 2019/2020 zostaje :

Jakub Blejsz 🏆🥇🏅🎖🤾‍♂️🥳

I to jest niespodzianka, Zarząd zdecydowanie JEDNOGŁOŚNIE wybrał w tym sezonie bardzo doświadczonego, a za razem jednego z największym stażem gry w Piłkę Ręczną w naszym zespole. Dla czego ??? A to dla tego że mimo „młodego” wieku naszego skrzydłowego – jego gra powala na kolana nie jednego zawodnika z wyższych lig. Kuba swoja postawą w ataku, perfekcyjnymi – technicznymi rzutami – nokautował dosłownie bramkarzy z przeciwnych drużyn ligowych. W jednym z meczów w Gryfinie, gdzie przeciwnikiem naszym była drużyna ITS Jeziorak Iława – piłka ręczna, Kuba zagrał CAŁY MECZ, bez minuty odpoczynku – rzucając przy tym aż 9 bramek, dzięki którym został bezapelacyjnie wybranym MVP meczu. Tak Tak Drodzy Państwo, po mimo tak „młodego” wieku – Kuba na skrzydle w naszej drużynie jest nie do pokonania. Z taką formą jaką miał w tym sezonie, spokojnie mógłby występować w SUPERLIDZE Polskiej, a te techniczne rzuty mogły by zachwycać nie jednego kibica na najwyższym szczeblu rozgrywek ligowych w naszym kraju.

Panie Jakubie, w imieniu ZARZĄDU Klubu Piłki Ręcznej KPR Blejkan Gryfino, chcielibyśmy Panu serdecznie podziękować za Pana wkład w naszą drużynę, oraz za poświęcenie i te przepięknie zdobywane bramki z pozycji skrzydłowego. Już nie możemy się doczekać Pana gry na nowej Hali w Gryfinie. Dziękujemy i do zobaczenia niebawem 😊🖐🤗🤾‍♂️😍