..no to już kilka pozycji w naszym plebiscycie mamy wybranych, została nam ostatnia. Do dyspozycji w tym sezonie mieliśmy aż 7 rozgrywających, którzy, co mecz próbowali dać z siebie 100% swoich umiejętności, aby wywalczyć nasz upragniony awans do I Ligi. Spośród tej właśnie siódemki wybraliśmy jednego, który zasłuży bezapelacyjnie na miano ROZGRYWAJĄCEGO SEZONU. Drodzy Państwo jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Zarząd Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino wybrał JEDNOGŁOŚNIE – ROZGRYWAJĄCEGO SEZONU 2020-21….a jest nim :

Lucjan Galus 🤾‍♂️🥇🏆🥳💪✋🤩❤

Lucjan „MASZYNA” Galus jest z nami już od 3 sezonów, zawodnik marzenie niejednego klubu Piłki Ręcznej…. wysoki, zwinny, leworęczny i cholernie bramkostrzelny prawo rozgrywający. Lider, do tego prawdziwy kapitan i na dodatek nasz jedyny „Gryfiński rodzynek”….na którego zawsze można liczyć.. Pomimo bardzo ciężkiej pracy, Lucjan poświęcił swój czas wolny i w tym sezonie rozegrał wszystkie 18 pojedynków ligowych, rzucając przy tym aż 122 bramki i zajmując 3 miejsce SUPER STRZELCÓW całej II Ligi Pomorskiej…..ten zawodnik to klasa sama w sobie…..miano ROZGRYWAJĄCEGO SEZONU należy mu się bezapelacyjnie.

Panie Lucjanie, w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino, dziękujemy za poświęcenie swojego cennego czasu oraz wkład, jaki Pan zrobił w projekt #ILigawGryfinie. Tak po „cichu” zdradzimy Wam nasi mili Kibice, że Gryfińska „Maszyna” od zdobywania bramek – obiecał nam wszystkim, że dopiero pokaże na co go tak naprawdę stać w I Lidze. ❤️

Takie podejście naszych zawodników lubimy najbardziej.💪

DZIĘKUJEMY I LICZYMY NA WIĘCEJ !!! KPR RuuuRaaa !!!