..no i niestety drodzy Państwo, po bardzo dobrym meczu, przegrywamy w dniu dzisiejszym w Pucharze Polski z drużyna I Ligową – MKS Grudziądz.

Wynik Końcowy :KPR Blejkan Gryfino 21:25 MKS Grudziądz

Zagraliśmy w następującym składzie :Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Grzegorz Słomczyński – Rafał Lasko 5, Kamil Prokopczyk 5,Lucjan Galus 4, Tomasz Grzegorek 2, Marek Jezierski 2, Michał Klemens 2, Maciej Jezierski 1, Mateusz Jurkiewicz, Michał Statkiewicz, Barosz Dyzmański, Przemysław Kręcki, Kamil Kostrzewa, Jakub Blejsz.

Od samego początku mecz stał na bardzo wysokim poziomie, bramka za bramkę, aż miło się to oglądało. Jak, co mecz nie zawiódł nasz bramkarz Kacper Kłodziński, dwoił się i troił, wyjmował piłki nie do obrony, olbrzymie brawa za ten mecz mu się należą. Cieszy nasz fakt, iż do wysokiej formy powraca Kamil Prokopczyk, którego brakowało nam przez całą I rundę ligową, zanotował aż 5 bramek. W obronie, jak co mecz, super zawody zagrał Tomasz Grzegorek, za to niestety zawiodła dzisiaj skuteczność w ataku naszego „rasowego” kołowego. Swoje 5 minut mieli również bracia Jezierscy, Marek i Maciej – pokazali klasę w ataku, latając po skrzydełkach. No i nasza perełka na środku rozegrania Rafał Lasko, ten zawodnik z meczu na mecz udowadnia, że nie ma sobie równych w naszej drużynie na swojej pozycji. Rafał zanotował w dniu dzisiejszym 5 trafień. Sam mecz mógł się podobać, mnóstwo męskiej prawdziwej gry – przepiękne bramki, dobra gra w obronie, ale dzisiaj ewidentnie przegraliśmy mecz, brakiem skuteczności. Były momenty, gdzie prowadziliśmy nawet 2 bramkami, ale niestety goście wywożą z Gryfina awans do kolejnej fazy rozgrywek w Pucharze Polski. Wstydu na pewno nasi chłopcy dziś nie przynieśli, a wręcz odwrotnie, jesteśmy z nich „cholernie” dumni. Pokazali, że w tym sezonie są mocną ekipą… Gościom z Grudziądza Gratulujemy i dziękujemy za jakże dla nas piękne, męskie widowisko.Wracamy do treningów, i skupiamy się na rundzie rewanżowej II Ligi Pomorskiej. Pierwszy mecz rozegramy 30 stycznia w Gryfinie z drużyną z Tczewa. Na pewno rozegramy jeszcze kilka pojedynków kontrolnych, tak aby wejść w rytm meczowy.

Ale mamy coś jeszcze, drodzy Państwo – pobiliśmy dzisiaj rekord oglądalności. Tak Tak – pobiliśmy go aż o 2,5 raza 😮 REWELACJA – W pewnym momencie byliście z nami na żywo w liczbie 218 osób. Ohooooo – Takiego rekordu to chyba długo nie pobijemy 😊 D Z I Ę K U J E M Y – Taka liczba nas w zupełności zadowala i jest najlepszą nagrodą za pracę naszych monterów relacji jak i komentatora Pana Piotra Walkowiaka, który od pewnie czasu jest z nami co mecz…..No to co ??? KPR RuuRaa !!!