..dobry wieczór drodzy Państwo, mamy niedzielny wieczór dnia 26 września 2021 roku. W dniu dzisiejszym po raz pierwszy w historii klubu gościliśmy na naszej nowej hali w Gryfinie drużynę I ligową Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna w ramach rozgrywek o Mistrzostwo I Ligi grupy A.

PGE KPR Gryfino 18:26 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna

Zagraliśmy w dniu dzisiejszym w następującym składzie : Kacper Kłodziński, Dawid Dobko – Kamil Prokopczyk 4, Mateusz Jurkiewicz 3, Lucjan Galus 3, Maciej Jezierski 3, Krzysztof Karnacewicz 1, Michał Klemens 1,Kamil Kostrzewa 1, Kamil Skrzypkowiak 1, Bartosz Telenga 1, Marek Jezierski, Damian Dziapa, Michał Statkiewicz, Szymon Tołyż, Bartosz Dyzmański.

Nasi drodzy Kibice, niestety, w dniu dzisiejszym ponieśliśmy pierwszą w tym sezonie porażkę. Zawiodła trochę obrona, do tego nie najlepiej zagraliśmy w ataku. Już z samego rana dowiedzieliśmy się, iż zabraknie u nas w składzie, bardzo silnego i doświadczonego kołowego Tomasza Grzegorka, który po prostu się rozchorował, na tyle poważnie, że nie był w stanie stawić się na dzisiejszy pojedynek. Jego brak był zauważalny dla nas wszystkich, ale co by nie było zdrowie jest najważniejsze. Za to ekipa z Kościerzyny stawiała się w najsilniejszym składzie, od samego początku meczu postawiła nam swoje warunki gry. Za to My zawiedliśmy i w ataku i w obronie, nasza bramka dzisiaj też nie miała swojego dnia. Dużo dobrego do gry wniosło pojawienie się na boisku naszego ostatniego zakupu – Kamila „Loczek” Skrzypkowiaka – widać, że chłopak pali się do gry i rzucił dzisiaj swoją pierwszą w życiu bramkę w I Lidze i drużynie seniorskiej. Zdecydowanie w II połowie swoją skuteczność poprawił Kamil Prokopczyk, który zanotował dzisiaj 4 ładnie rzucone bramki. No nic, dzisiejszy mecz to już historia, dla nas na boisku nie najlepsza, za to na trybunach ????

POBILIŚMY NASZ REKORD – W imieniu Zarządu Klubu PGE KPR Gryfino – Dziękujemy Wam wszystkim drodzy Kibicie, dzisiaj naprawdę pokazaliście klasę i pobiliśmy rekord hali w tak licznym gronie. My już powoli jesteśmy myślami w Kwidzynie, gdzie za tydzień będziemy grali z naszym dawnym ligowym rywalem USAR Kwidzyn.

Jeszcze raz WSZYSTKIM przybyłym Kibicom w dniu dzisiejszym dziękujemy i zapraszamy częściej, kolejny mecz w Gryfinie 16 października o godzinie 18:00 !!!KPR RuuuRaaa ‼‼‼