..dzień dobry, w dniu wczorajszym rozegraliśmy na naszej hali w Gryfinie kolejny już mecz o mistrzostwo I ligi grupy A, przeciwnikiem naszym była drużyna KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna. Mecz pomimo liczniej przybyłej publiczności przegraliśmy, ale więcej o szczegółach napiszemy poniżej.

PGE KPR Gryfino 33:41 KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna

Zagraliśmy w następującym składzie:

Kacper Kłodziński 1, Aleksander Jeziorny 1, Dawid Dobko – Bartosz Telenga 7, Patryk Baliński 5, Michał Statkiewicz 3, Jakub Gackowski 3, Radosław Jarząbek 3, Kamil Skrzypkowiak 3,  Filip Witkowski 2, Rafał Lasko 2, Marek Jezierski 1, Kamil Kostrzewa 1, Michał Klemens, Filip Fedeńczak, Kacper Blejsz.

Mecz zaczął się z 30-minutowym opóźnieniem, goście po drodze mieli małe problemy z dojazdem, ale na szczęście pojedynek się odbył. Od samego początku to właśnie goście z Kościerzyny narzucili swój styl gry, efektowne prowadząc od samego początku spotkania aż do samego końca tego pojedynku. W naszej drużynie, w dniu wczorajszym zawiodła zdecydowanie gra w  obronie i to właśnie nad tym elementem gry nasi dzielni „Gladiatorzy” muszą popracować na najbliższych treningach. W bramce rewelacyjnie wręcz w I połowie bronił Kacper Kłodziński, przepiękne parady zaowocowały zdobytą bramką, za to w drugiej połowie wejście smoka między słupkami miał młodziutki Aleksander Jeziorny, który również zdobył bramkę w tym meczu.  Zdecydowanie najlepszy mecz w naszych barwach od początku sezonu rozegrał Patryk Baliński, 5 bramek – zdobytych i bardzo dobra gra w ataku w dniu wczorajszym, brawo Patryk oby tak dalej !!! Bartosz Telenga dorzucił aż 7 oczek, w tym kilka bramek bardzo efektownych, do tego Pan Profesor Jakub Gackowski – rozgrywał piłkę tak jak na „głowę rodziny” przystało. W sumie szkoda tej porażki, w dalszym ciągu nie możemy się odnaleźć w II rundzie, fakt przeciwnik był zdecydowanie lepszy i skuteczniejszy, ale to właśnie nam są te punkty teraz najbardziej potrzebne. W następną sobotę jedziemy do Grudziądza, mecz tak zwany na „Szczycie” – Czy uda nam się zdobyć jakże dla nas ważne 3 punkty ?? Okaże się już za tydzień, a MY serdecznie DZIĘKUJEMY bardzo licznie przybyłej publiczności. KPR RuuuRaaa

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE