Dzień dobry Gryfino, no niestety i tym razem nie udało się zdobyć punktów w meczu ligowym z MKS Grudziądz, ale tym razem niestety w duże mierze przez totalną niekompetencję pary sędziowskiej, której SERDECZNIE- NIE dziękujemy – za wczorajszy mecz w Grudziądzu.

MKS Grudziądz 30:26 PGE KPR Gryfino

Zagraliśmy w następującym składzie:
Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Radosław Jarząbek 7, Bartosz Telenga 4, Rafał Lasko 3, Michał Klemens 3, Filip Witkowski 3, Patryk Baliński 2, Jakub Gackowski 2, Kamil Skrzypkowiak 1, Maciej Jezierski 1, Filip Fedeńczak, Kacper Blejsz, Kamil Kostrzewa.

Mecz od początku spotkania stał na dość wysokim poziomie, Radosław Jarząbek miał dobre wejście w mecz gdzie zanotował ogólnie 7 bramek. W bramce po raz kolejny wysoką formę zaprezentował Kacper Kłodziński, który swoimi paradami próbował zamurować bramkę i zmobilizować do lepszej gry w obronie swoich kolegów z drużyny. Na ogromne wyróżnienie zasłużył jednogłośnie Patryk Baliński, który z meczu na mecz podnosi poprzeczkę swojej formy i udowadnia działaczom z Gryfina, że jest bardzo przydatny w klubie. Bardzo dobra gra w Ataku i jeszcze lepsza w Obronie, brawo Patryk.

Niestety, punktów w dalszym ciągu brak, nawet pomimo tego, iż w 53 minucie meczu wygrywaliśmy 3 bramkami, za to w 7 minut do końca WŁAŚNIE DZIĘKI olbrzymiej pomocy wczorajszych sędziów, których absolutnie nie pozdrawiamy – nie zdołaliśmy rzucić ani jednej bramki, a za to bramki zdobywali gospodarze. Wczorajszy mecz to już historia, ale naszym zdaniem jej scenariusz napisała para sędziowska, a nie nasi zawodnicy….
Trudno się mówi, My gramy dalej a 19 marca już dziś wszystkich Was serdecznie zapraszamy na mecz u siebie z SKF KPR Sparta Oborniki.

KPR RuuuRaaa 💪💪💪

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE