..dzień dobry Gryfino, mamy sobotę dnia 24 września 2022 roku, w dniu dzisiejszym gościliśmy w Gryfinie beniaminka naszej ligi drużynę Szynaka Meble Jeziorak Iława. Niestety przegrywamy pierwszy inauguracyjny mecz przy prawie pełnej gryfińskiej publiczności, w nie najlepszym stylu.

PGE KPR Gryfino 25:35 Szynaka Meble Jeziorak Iława

Zagraliśmy w następującym składzie :

Kacper Kłodziński, Aleksander Jeziorny – Filip witkowski 7, Mateusz Jurkiewicz 6, Michał Statkiewicz 3, Michał Klemens 2, Bartosz Telenga 2, Rafał Lasko 1, Kamil Skrzypkowiak 1,Damian Dziapa 1, Maciej Jezierski 1, Radosław Jarząbek 1, Patryk Baliński, Jakub Gackowski, Kacper Blejsz, Kamil Kostrzewa.

Mecz zaczęliśmy w fatalnym stylu, totalnie bez skuteczności w 9 minucie było już 0:6 dla gości, którzy w bardzo skuteczny sposób dociągnęli mecz do samego końca, nie dając ani razu dojść nawet do remisu w dzisiejszym meczu gospodarzą. Dobre spotkanie rozegrał Filip Witkowski, który wyglądał na jedynego głodnego gry zawodnika z całej 16-osobowej ekipy z Gryfina, rzucając przy tym 7 bramek. Ile mógł to też pomógł Mateusz Jurkiewicz 6 bramek, no i w miarę dobre spotkanie zagrał w bramce młodziutki Aleksander Jeziorny. Nie no nie takiej inauguracji oczekiwaliśmy od naszej drużyny, mówi się trudno, gra się dalej, już w najbliższą środę jedziemy do Koszalina, rozegrać pojedynek Pucharu Polski, a za tydzień zaś jedziemy do Kościerzyny, rozegrać drugi mecz ligowy o mistrzostwo I Ligi.

Na tym musimy zakończyć, szkoda – bo przegrać mecz można każdy, ale można też przegrać w dobrym stylu, dzisiejszy styl gry naszej drużyny absolutnie nie był nawet przeciętny….

Gramy Dalej. KPR RuuuRaaa.

*Wspiera nas Sponsor Tytularny Grupa PGE.