..dzień dobry nasi mili kibicie, Prezes Jakub został już wszystkim ładnie przedstawiony, czas nadszedł na prezentację kolejnych członków zarządu klubu KPR Gryfino na najbliższe lata. Pierwszą osobą na zdjęciu od lewej jest wiceprezes Jerzy Miler – osoba, która wszystkim kibicom, zawodnikom czy też sympatykom gryfińskiego szczypiorniaka przestawiać nie trzeba. Wieloletni PREZES klubów K.S. Energetyk Gryfino czy też KPR Gryfino, człowiek, z którym Piłka Ręczna w Gryfinie kojarzy się od zawsze – jest z nami w drużynie na kolejne lata.
W imieniu Zarządu Klubu Panie Jurku serdecznie dziękujemy za wkład, jaki Pan do tej pory włożył w nasz klub no i absolutnie się z Panem nie żegnamy, a wręcz odwrotnie – liczymy na kolejne owocne lata przesympatycznej współpracy w klubie.

Drugim wiceprezesem naszego klubu jest Andrzej Kejs – osoba, która w tym klubie od zawsze odgrywa największą role, człowiek od wszystkiego – dosłownie. Taka osoba jak Pan Andrzej to skarb każdej drużyny sportowej, mnóstwo pomysłów jak i trudnych decyzji przechodzi codziennie przez jego głowę – fajnie że jest Pan z nami na kolejne lata. No i trzecią „prawą ręką” Prezesa Jakuba jest skarbnik zespołu – Bartosz Mężyński, który bez laptopa jak i kalkulatora się z domu nie rusza. To ten Pan dba o nasze wydatki, zarządza dosłownie każdą złotówką w klubie tak, aby na nic nie zabrakło. Od lat już w Zarządzie Klubu, można powiedzieć z dużym bagażem doświadczenia jest z nami przez kolejne lata.

To ci trzej „muszkieterowie” będą najbliższymi współpracownikami Prezesa Jakuba przez następnych kilka lat, osoby konkretne z doświadczeniem i olbrzymim zaufaniem w klubie. A to nie koniec dobrych wiadomości, jeszcze mamy mały smaczek dla Was na jutro….. Śledźcie nasze media społecznościowe…. 😉