‼️‼️‼️ TAK TAK – MAMY TO ‼️‼️‼️

..mamy środę godzinne 22:00..przed nami bardzo emocjonujący pojedynek którego cel jest bardzo szlachetny, uzbierać jak największą kwotę za koszulkę drużyny z autografami każdego zawodnika oraz działacza KPR Blejkan Gryfino

Tak o Emilii dla której zbieramy fundusze wypowiada się Pani trener Patrycja Kolęda :

„Podczas jednej z interwencji w niedzielę Emi złamała kość piszczelową i strzałkową. Kontuzja była na tyle poważna, że musieliśmy wezwać karetkę, która zabrała ją z boiska do szpitala, a tam we wtorek przeszła operację. Emi jest moim asystentem w roczniku 2013/14 i w drużynie dziewcząt. Na boisku jest kapitanem i jedną z najlepszych zawodniczek. Pozytywna dziewczyna, uśmiechnięta i bardzo zaangażowana. Ja się nie zastanawiałam ani chwili, czy na nią postawić, bo wiem, że warto! Moim marzeniem na ten moment jest, żeby szybko do nas wróciła, bo bez niej ani na treningach, ani na meczach nic nie będzie takie samo. Pieniądze, które uzbieramy zostaną w całości przekazane na jej rehabilitację i niezbędna pomoc! „

Ojej na samą myśl o tak paskudnej kontuzji bolą kości, ale nasi dzielni zawodnicy i działacze wzięli sprawy w swoje ręce. Wracamy do samego pojedynku, po jednej stronie komputera nasz Aktywny Działacz i Członek Zarządu KPR Blejkan Gryfino – Artur Kravitz (Krawczyk), po drugiej stronie komputera mający ostatnio bardzo dobrą formę i passe prawy rozgrywający Jakub Blejsz.

Co to był za pojedynek ‼️‼️‼️

Takiego Jeszcze w Gryfinie nikt nie widział ‼️‼️

Na szczęście dla obu Panów wynik końcowy padł REMISOWY – a kwotą którą zaoferowali obaj Panowie to aż UWAGA – 3.000 Polskich Złotych.

Po wspólnym uzgodnieniu koszulka trafia na ścianę Stowarzyszenia Antałek i na pewno będzie się prezentować okazale, tym bardziej że cel zbiórki był szlachetny.

Zdecydowanie był to pojedynek na najwyższym światowym poziomie, walka co minutę – ale kwota powala z nóg samych organizatorów i biednej z bólu, a zarazem bardzo szczęśliwej Pani Emilii, przed którą jest jeszcze trochę walki, ale na pewno z uśmiechem na twarzy wróci do tego co kocha najbardziej, czyli rywalizacji sportowej w barwach swojej drużyny UKS Energetyk Junior Gryfino.

A żeby było mało, do kolejnej aukcji na której był do wylicytowania Markowy Notebook w kwocie 700 zł, dołączył się kolejny nasz zawodnik (mieszkający obecnie w Anglii) Artur Matwis – który przylatuje specjalnie na mecze naszej drużyny i również jest czynnym zawodnikiem KPR Blejkan Gryfino, grającym na pozycji kołowego.

Podsumowując wczorajszy pojedynek dwóch Panów i dzisiejszej wygranej licytacji przez Pana Artura, chcieliśmy napisać że jesteśmy z was CHOLERNIE DUMNI PANOWIE, to co zrobiliście wczoraj i dzisiaj rano dla Emilki, było najcudowniejszym darem jaki człowiek może dać człowiekowi – nadzieje na szanse powrotu do kontynuowania swojej pasji sportowej…

…ci Piłkarze Ręczni w Gryfinie to jednak Fajne Chłopaki są 🤗💪🤾‍♂️😍

KPR Ruuuuuaaaaaaa ‼️‼️‼️