..dzień dobry, ten dzień dla nas też się zaczął wręcz wyśmienicie. Wszyscy dobrze wiecie, że w I Lidze grupie A jesteśmy jedyną drużyną, która niestety lub też stety w ciągu całego ciężkiego sezonu robi największą ilość kilometrów podczas meczów wyjazdowych. Tak też w związku z tym udało nam się namówić do współpracy firmę, która w naszym województwie jest wręcz najlepszym specjalistą w bliskich, jak i dalekich wyjazdach autokarowych.

Drodzy Państwo jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do grona naszych partnerów dołączy firma, z którą współpracujemy od kilku lat, ale tym razem w tych ciężkich czasach prezes firmy zadecydował, iż pomoże naszej drużynie, za co serdecznie dziękujemy ❤️

PKS Szczecin – bo o tej firmie mowa, przygotował nam nie lada niespodziankę, oddając w nasze ręce Autokar w barwach naszej drużyny, co lepsze kierować nim będzie nasz najlepszy i jedyny w swoich rodzaju kierowca zawodowy Mariusz Miler (tzw. MASAKRA) – który jednocześnie jest naszym najwierniejszym fanem. Jazda z MASAKRĄ to czysta przyjemność a co najważniejsze BARDZO BEZPIECZNA.

Firmie PKS Szczecin serdecznie dziękujemy za olbrzymie wsparcie oraz możliwość jazdy tak przepięknym VIP-owskim autokarem z tak doświadczonymi kierowcami jak MARIUSZ i jego koledzy po fachu. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ta współpraca między nami była już na zawsze. DZIĘKUJEMY – mamy zdecydowanie najlepszy autokar w I lidze, więc jest się czym chwalić.

KPR RuuuRaaa ‼️