..a my już po pierwszym tegorocznym treningu, na który przybył nasz prezes Jerzy Miler i osobiście przedstawił nowego zawodnika całej drużynie. Były rozmowy, wyjaśnienia i podanie celów na II rundę Ligi Pomorskiej. Po dość długiej rozmowie nasi chłopcy w liczbie aż 21 zawodników – zabrali się za trening, który przygotował zadowolony z takiej ilości graczy trener Arkadiusz Augustyniak.

Nasz plan na najbliższe dwa tygodnie jest następujący, trening dwa razy w tygodniu i mecze kontrolne. Na pierwszy, najbliższy sparing jedziemy do naszych sąsiadów zza Odry, dostaliśmy zaproszenie od Niemieckiej drużyny 1. SV Eberswalde, z którą rozegramy mecz 2x 30 minut w najbliższy wtorek to jest 15.01. o godzinie 19:00. Trener zabiera szeroką kadrę zawodników, a o wyniku spotkania będziemy monitorować na bieżąco.
Natomiast w sobotę 19.01. wybieramy do się do Nowogardu na zaproszenie naszej zaprzyjaźnionej drużyny KSPR Gwardia Koszalin, na turniej kontrolny, w którym udział biorą I ligowe drużyny : KSPR Gwardia Koszalin i Stal Gorzów – piłka ręczna. Będzie to dla nas bardzo ważny test przed pierwszym wyjazdowym meczem w Gniewie, który rozegramy 27 stycznia. Panowie Zabieramy się do ciężkiej pracy, dajcie z siebie wszystko….