ALEŻ TO BYŁO MECZYCHOOOOOO !!!

Halo halo…..Gryfino…..WRACAMY DO DOMU Z LIDEREM !!!

Dobry wieczór drodzy Państwo, mamy sobotę dnia 19.12.2020r. godzina 20:52….a my już w autokarze, wracamy do domu. Przed nami bardzoooooo długa droga…..ale za to jaka wesoła….a teraz do rzeczy…

KS Szczypiorniak Olsztyn 18:23 KPR Blejkan Gryfino

Zagraliśmy w następującym składzie :

Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Paweł Gołofit – Tomasz Grzegorek 7, Rafał Lasko 5, Lucjan Galus 5, Kamil Prokopczyk 2, Marek Jezierski 2, Maciej Jezierski 1, Mateusz Jurkiewicz 1, Michał Klemens, Michał Statkiewicz, Szymon Tołyż, Bartosz Dyzmański, Przemysław Kręcki, Kamil Kostrzewa.

Woooow co to było za spotkanie, dawno tak ciężkiego pojedynku, na jeszcze cięższym terenie nie graliśmy….Od samego początku bramkarze jednej jak i drugiej drużyny staneli na wysokości zadania, rewelacyjny mecz zagrał nasz „Kacperek” – Kacper Kłodziński. Przepiękne parady rodem z I Ligi, dwoił się i troił, no wyjął nie jedną 100% akcje…Dalej Nasz Obrotowy Tomasz Grzegorek – 7 bramek do tego 100% w obronie, REWELACJA !!!! Lucjan Galus, nasza maszyna 5 brameczek, przepięknie rzuconych…Michał Klemens – Gra w OBRONIE – BAJKA !!! Do tego kolega po fachu Szymon Tołyż…po ciężkiej chorobie wszedł w ten mecz perfekcyjnie. Co bardzo nas cieszy, w końcu pokazali się też i zmiennicy w tak ciężkim pojedynku, Marek Jezierski – Stary Dobry MARAS no i nasz dawny strzelec Kamil Propokpczyk, oddał dwa bardzo ważne i co najważniejsze celne rzuty na bramkę. Ogólnie na olbrzymie brawa zasłużył cały zespół, po mimo długiej podróży, każdy zmęczony-wymiętolony – ale szczęśliwy – WRACA DO DOMU !!!!

Dumny trener Adam Zieliński – „ Chciałbym serdecznie pogratulować moim chłopakom, że dali z siebie wszystko, o co ich prosiłem. Wyniki są naprawdę rewelacyjne i to pokazujemy na boisku, zasługuje na najwyższe uznanie…. Dziękuje zawodnikom, całemu sztabowi oraz Zarządowi klubu KPR Blejkan Gryfino – Mamy Lidera !!

Tak Tak Tak – MAMY TOOOOO !!!! Mamy w Gryfinie Lidera, po 8 rozegranych meczach, wracamy do domu zmęczeni, ale na maxa dumni i szczęśliwi. Każdemu z naszych wspaniałych kibiców życzymy teraz ZDROWYCH i Spokojnych Świąt…a my widzimy się z naszym Gryfińskim Szczypiorniakiem już po nowym roku…. Trzymajcie się zdrowiutko – :*