‼️OBROŃCA SEZONU 2019/2020 ‼️

..no to bramkarza minionego sezonu mamy już wybranego, teraz czas na kolejne miano jakim jest OBROŃCA SEZONU. Tak jak bramkarz, tak i obrońca jest bardzo ważna postacią w grze jaką jest Piłka Ręczna, nie jeden trener ligowców wspominał, że mecze wygrywa się nie atakiem lecz obroną.
Miano OBROŃCY SEZONU 2019/2020 w drużynie KPR Blejkan Gryfino – bezapelacyjnie i jednogłośnie zdobywa Pan:

Szymon Tołyż 🏆🥇🏅🎖🤾‍♂️🥳

Zawodnik rozgrywa swój drugi sezon w naszej Gryfińskiej drużynie i po raz drugi zdobywa to prestiżowe wyróżnienie. Po dość długiej przerwie wrócił na parkiet podwójnie zmotywowany, gdyż co mecz na trybunach jest jego żona z dwójką małych dzieciaczków, które dopingują bardzo głośno swojego dzielnego tatę. Szymon jest rosłym, solidnym rozgrywającym i od młodzieńczych lat Piłkę Ręczną kocha najbardziej ze wszystkich sportów jakie uprawiał. Pochodzi z Bań i jest jednym z najulubieńszych wychowanków naszego trenera Arkadiusza Augustyniaka. W swojej karierze sportowej ma za sobą występy w I jaki II lidze Polskiej Piłki Ręcznej. W tym sezonie rozegrał 8 spotkań, rzucając przy tym 3 bramki. Szymon w obronie jest nie do przejścia, perfekcyjnie blokuje rzuty zza 9 metra, w jednym z meczów ligowych na własnym terenie naliczyliśmy mu aż 6 bloków, co daje wspaniały rezultat. Z takim obrońcom jak Szymon nie obawiamy się rywali nawet z najwyższej półki ligowej.

Panie Szymonie w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej KPR Blejkan Gryfino, ślicznie dziękujemy za Pana wkład w mecze w minionym, jak że krótkim dla nas sezonie. Zdecydowanie Pana obrona była na poziomie mistrzowskim,jesteśmy bardzo dumni że mamy w swoich szeregach takiego zawodnika jak Pan. 🥳💪🖐🤾‍♂️😎🤗

Dziękujemy