..no dobrze, mamy już MVP i Naszego Króla Sezonu, teraz czas na kolejne wyróżnienie, które jest bardzo ważne w każdej drużynie Piłki Ręcznej. I tak samo jak wybór MVP, tak samo cały Zarząd KPR Gryfino – JEDNOGŁOŚNIE – wybrał OBROŃCE SEZONU, a jest nim nie kto inny jak :

 

🥇🤾‍♂️🔥💪 Szymon Tołyż 💪🔥🤾‍♂️🥇

 

„Szymon rozegrał bardzo dobry sezon, cały zarząd jest bardzo zadowolony z jego gry obronnej, nasz najwyższy zawodnik miał ogromy wkład w bardzo silną i wysoką obronę rzutów z dystansu. Zanotował niezliczoną, ale na pewno bardzo dużą liczbę tak zwanych BLOKÓW, do tego radził sobie perfekcyjnie z „tęższymi” zawodnikami grającymi na pozycji kołowego. To był pierwszy Sezon Szymona z nami w drużynie, ale już wiemy że mamy w nim ogromne wsparcie w grze defensywnej. Na tak prestiżowy tytuł zasłużył w 100%” – powiedział nam dzisiaj vice-Prezes Andrzej Kejs.

No to Panie Szymonie, Gratulujemy tak prestiżowego wyróżnienia jakim jest OBROŃCA SEZONU. Życzymy Panu jak największej liczby tak udanych występów jak do tej pory, no i jak najbardziej wymarzonego przez Pana powrotu do I Ligi…

Dziękujemy za Pomoc w całym Sezonie 2018/19.

Życzymy Udanych i Zasłużonych Wakacji.

 

Zarząd KPR Gryfino