‼️ OBJAWIENIE SEZONU ‼️

.. no dobrze nasi drodzy kibice, zostały nam dwie nominacje za sezon 2019/2020. Nominowaliśmy już wszystkie pozycje, oraz grę obronną, na koniec zostawiliśmy sobie dwie „perełki”. Wybór bardzo trudny, gdyż w tym sezonie mieliśmy do dyspozycji dość duża liczbę młodych graczy. Wspomogliśmy się zawodnikami z dwóch zaprzyjaźnionych „Fabryk” dobrego Szczypiorniaka ze Szczecina. Czas jest wybrać OBJAWIENIE SEZONU drużyny KPR Blejkan Gryfino w sezonie 2019/2020. Rok temu wygrał obecnie zawodnik ze Szczecina, występujący w najwyższej SUPER Lidze krajowej : Bartosz Telenga.

Kto będzie objawieniem sezonu 2019/2020 ??? Już spieszymy z tą informacją…..

OBJAWIENIEM SEZONU 2019/2020 zostaje :

Mati Jurkiewicz 🏆🥇🏅🎖🤾‍♂️🥳

Pan Mateusz jest wychowankiem klubu MKS „Kusy” Szczecin. Rosły i bardzo uzdolniony zawodnik, który Piłkę Ręczną ma we krwi od urodzenia, wystąpił w tym sezonie w 6 pojedynkach, rzucając przy tym 10 bramek, co daje mu średnią 1.7 bramki na mecz. To jest jego pierwszy sezon w seniorskiej drużynie i jak na pierwszy sezon wniósł do naszej ekipy bardzo dużo. Gra na pozycji lewego rozegrania – cechuję się bardzo silny i technicznym rzutem z za 9 metra, przy tym nie odbiega ani trochę od starszych kolegów kondycją. Niestety nie mogliśmy zobaczyć go w większej ilości meczów, ze względu na dość poważną kontuzję, której nabawił się podczas jednego z meczów ligowych. Sam zawodnik poinformował już Zarząd Klubu o chęci zastania w naszej drużynie na kolejny sezon, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Panie Mateuszu, w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej KPR Blejkan Gryfino, gratulujemy Panu tak prestiżowego wyróżnienia, jednocześnie bardzo dziękujemy za Pana wkład w drużynę i liczymy na Pana w nowym sezonie, na nowej już hali w Gryfinie. Miejmy nadzieję że pomoże nam Pan w awansie do upragnionej I Ligi i będziemy mogli oglądać Pana nie przez rok, a zdecydowanie dłużej w barwach naszej drużyny 😎👏💪🤾‍♂️😍