.. no dobrze drodzy kibice, nagrody za najlepszego zawodnika, obrońcę i strzelca rozdane. Teraz czas na kolejne bardzo prestiżowe wyróżnienie jakim jest : OBJAWIENIE SEZONU. Tym razem braliśmy pod uwagę, zawodnika który zrobił ogromne postępy, dał z siebie wszystko co mógł w tym sezonie i było to widać na boisku. Ogromne zaangażowanie na treningach, do tego obecność w -24- meczach w całym sezonie – jednogłośnie wybraliśmy OBJAWIENIE SEZONU 2018/19, a jest nim :

🥇🤾‍♂️👏💪🔥🔥🔥 Bartosz Telenga 🔥🔥🔥💪👏🤾‍♂️🥇

Pan Bartosz rozegrał rewelacyjny sezon w naszych barwach, jak już wspominaliśmy rozegrał 24 spotkana, rzucając przy tym aż 111 bramek, co daje mu średnią 4.60 na mecz, a żeby było tego mało, to połowa tych bramek była zdobyta w bardzo efektowny sposób, co nam kibicom się bardzo podoba !!! Trener i działacze zauważyli od samego początku bardzo duży wkład w drużynę Bartka i ta jakże prestiżową nagroda należy się jemu bez dwóch zdań.

Panie Bartoszu, w imieniu Zarządu KPR Gryfino, chcielibyśmy Panu Serdecznie Pogratulować tak prestiżowego wyróżnienia jakim jest OBJAWIENIE SEZONU i Życzyć Panu Mnóstwo wygranych występów w naszej drużynie, oraz jak najwięcej rzuconych TAK przepięknie bramek jak do tej pory.

……..auuuuu🔥🔥🔥🔥🤣💪👏