..dobry wieczór Gryfino, mamy sobotę dni 22 października 2022 roku, w dniu dzisiejszym graliśmy o godzinie 16:00 kolejny już mecz o mistrzostwo I ligi, a przeciwnikiem naszym była drużyna, z którą na jej terenie nie możemy wygrać meczu i tak samo było właśnie dzisiaj.

A teraz do konkretów:

SKF KPR Sparta Oborniki – piłka ręczna 32:31 PGE KPR Gryfino

Zagraliśmy w następującym składzie:

Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Mateusz Jurkiewicz 7, Filip Witkowski 7, Jakub Gackowski 6, Bartosz Telenga 4, Radosław Jarząbek 2, Michał Klemens 2, Patryk Baliński 1, Damian Dziapa 1, Kamil Skrzypkowiak 1, Rafał Lasko, Kacper Blejsz, Jakub Blejsz, Kamil Kostrzewa.

Od samego początku aż do końca dzisiejszego pojedynku mecz był bardzo wyrównany, bramka za bramkę. Zawiodła dziś w naszej drużynie skuteczność i bardzo dobra dyspozycja bramkarza gospodarzy. Na wyróżnienie zasłuż zdecydowanie Mateusz Jurkiewicz, rzucając 7 bramek. W naszej bramce kolejny mecz z rzędu i bardzo dobre spotkanie rozegrał „trener” Kacper Kłodziński, broniąc dwa rzuty karne i kilka ważnych akcji. Filip Witkowski dorzucił kolejne 7 oczek, przy tym wyłapał aż dwie kary dwuminutowe. Spokój i harmonie w grę wprowadził Jakub „Gaca” Gackowski, dyrygując grą w ataku jak to potrafi robić najlepiej przy tym bardzo efektownych 6 bramek też dzisiaj zdobył. Dość słabo wyglądają od pewnego czasu nasi skrzydłowi, to jest kolejny mecz, w którym nie potrafią rzucić bramki ze skrzydła – nad rzutami dokładnie z tej pozycji muszą więcej popracować na treningach,a ich brak skuteczności dziś był po raz kolejny widoczny.

No niestety, ciężki teren w Obornikach Wielkopolskich jest dla nas dotąd bardzo pechowy, po raz kolejny przegrywamy jedną bramką po dość dobrej grze naszych zawodników. Teraz czeka nas kolejna przerwa i za równo dwa tygodnie gramy w Gryfinie ze Szczypiorniakiem Olsztyn. Na dzień dzisiejszy nasz bilans ligowy to trzy porażki i jedna wygrana. Szkoda, ale mówi się trudno i gra się dalej – KPR RuuuRaaa 💪

#GrupaPGE