.. to już w dniu jutrzejszym o godzinie 18:30, nasi dzielni wojownicy zagrają z liderem II Ligi Pomorskiej USAR Kwidzyn. Po ciężkim meczu z przed tygodnia, jedziemy z olbrzymią chęcią podtrzymania dobrej passy na bardzo ciężki, jak nie najcięższy- i do tej pory niezdobyty jeszcze przez żadną drużynę II Ligi Pomorskiej – teren USARu w Kwidzynie. W I rundzie w Gryfinie polegliśmy 27-32, ale po bardzo dobrym meczu naszych wojowników. Drużyna z Kwidzyna nie przegrała jeszcze ani jednego meczu i na pewno postawi nam wysoką poprzeczkę. „Jedziemy do Kwidzyna na ciężki mecz, ale jesteśmy drużyną walczącą i nigdy się łatwo nie poddającą. Może w końcu USAR Kwidzyn, przegra – chociaż jeden mecz w tym sezonie 😋 – i to akurat w z nami 🤣 – powiedział po meczu vice-prezes Andrzej Kejs.

Jak będzie naprawdę ??? Okaże się jutro – USAR Kwidzyn jest bardzo „miłą” i „sympatyczną” drużyną. Co można zaobserwować na naszym profilu facebookowy, wspólnie sobie kibicujemy i spokojnie możemy nazwać ten mecz, „meczem przyjaźni” 😍😍😍 obydwu drużyn. Działacze z Kwidzyna jak dla nas, są najlepszą ekipą w lidze, co do organizacji i zarządzania klubem. Jako jedyni prowadzą na żywo transmisje z meczów swojej drużyny bezpośrednio na youtubie i raczej na pewno będzie i tym razem. Oczywiście i my pozwolimy podrzucić wszystkim naszym kibicom link z tego meczu i będzie można obejrzeć go na żywo.
A więc na koniec, jutro o 18:30 trzymamy na maxa kciuki za naszych dzielnych zawodników i wspólnie przed monitorami komputerów, telefonów i telewizorów kibicujemy naszej ekipie.