..w końcu nadszedł ten dzień, przed nami ostatnie wyróżnienie sezonu 2020-21. W dniu dzisiejszym przedstawiamy Państwu zawodnika, który został tkz. Most Valuable Player – termin używany w sporcie (najbardziej wartościowy gracz). No i przy tym wyborze nasz dzielnie pracujący Zarząd Klubu akurat nie był jednogłośny, ale z bardzo niewielką przewagą MVP SEZONU został :

LUCJAN GALUS

Nasz jedyny „Gryfiński Rodzynek”, co mecz dawał z siebie 110% możliwości, przepięknie zdobyte bramki z rzutów karnych, czy też linii 9 metra, do tego perfekcyjna gra w obronie, ogromne zaangażowanie wpłynęło na wybór „Maszyny” – taki przydomek dostał u naszych zachodnich sąsiadów za Odrą. W tym sezonie był bezbłędny, nie opuścił ani jednego meczu ligowego, nie biorąc pod uwagę treningów, które musiał opuścić przez bardzo ciężką pracę, jaką wykonuje w naszym pięknym mieście Gryfino. Lucjan jest kapitanem naszej drużyny, a na dodatek przewodniczącym rady zawodników. Jego skromna osoba, która jest z nami od kilku sezonów i jego doświadczenie oraz zaangażowanie jest na najwyższym poziomie w dalszym ciągu po mimo swojego wieku 34-lat. Cieszy nas też fakt, iż Lucjan już zgłosił zarządowi, że w przyszłym sezonie będzie godnie reprezentował barwy naszej lokalnej drużyny Piłki Ręcznej.

Panie Lucjanie w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino, DZIĘKUJEMY raz jeszcze za poświęcenie swojego cennego czasu, za pełną mobilizacje w sezonie no i za te zdobyte bramki, bo było ich aż 122 w całym, jakże ciężkim dla nas sezonie…. MVP wędruje do Pana Lucjana całkowicie zasłużenie, mieć w swojej drużynie takiego zawodnika, jak Pan to naprawdę ZASZCZYT !!! Teraz życzmy spokojnego odpoczynku i już nie możemy się doczekać Pana gry w nowej I lidze.

DZIĘKUJEMY !!!