‼️MVP SEZONU 2019/2020‼️

..no to nadszedł ten dzień drodzy Państwo, od dobrego miesiąca co jakiś czas nagradzamy za wkład i zaangażowanie w nasz klub zawodników, którzy wystąpili w tym jak że krótkim sezonie 2019/2020. W dniu dzisiejszym przedstawimy wam ostatniego zawodnika, który jednogłośnie spośród naszych członków zarządu wygrał miano MVP sezonu 2019/2020. Zawodnik jakże znany na Gryfińskich parkietach, występujący w naszej drużynie od dwóch sezonów, na którego możemy liczyć praktycznie co mecz z maksymalnym zaangażowaniem w grę, drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością ogłaszamy iż MVP sezonu 2019/2020 zostaje :

Lucjan Galus 🏆🥇🏅🎖🤾‍♂️🥳

Lucek, nasza Gryfińska „Maszyna” – jaki przydomek nadali mu kibice i to nie tylko Polscy, jest wspaniałym mężem i ojcem dwójki dzieciaków, którzy w raz żoną są na każdym jego meczu w Gryfinie. Ma dopiero 33 lata i jest zawodnikiem grającym na bardzo trudnej pozycji, prawego rozegrania. Posiada szybki, sprawny i precyzyjny rzut lewą ręką z linii 9 metra. Do tego perfekcyjnie wykorzystuje rzuty karne. Jest olbrzymią podporą dla młodych jak i ciut starszych zawodników w naszej drużynie, zawsze służy dobrą radą jak i małymi podpowiedziami podczas gry. Lucjan w tym sezonie rozegrał 10 na 12 spotkań, przy tym rzucając aż uwaga : 92 BRAMKI !!! Co daje mu średnią na mecz aż 9,2. Jest to zdecydowanie najlepszy strzelec w naszej drużynie, miano MVP Sezonu 2019/2020 należy mu się bez apelacyjnie.

Panie Lucjanie, w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej KPR Blejkan Gryfino, gratulujemy Panu tak prestiżowego wyróżnienia jakim jest MVP SEZONU. Chcieliśmy podziękować, za Pana wkład – olbrzymią walkę na boisku, do tego te przepiękne bramki i rewelacyjna gra w obronie, aż miło popatrzeć na Pana grę w barwach naszej Lokalnej Drużyny Szczypiorniaka.

Dziękujemy za wszystko i już z niecierpliwością nie możemy się doczekać Pana w akcji na naszej nowej Hali, która już stoi i tylko czeka na połamanie słupków w bramce……

Do Zobaczenia już niebawem na pierwszym treningu przed sezonem 2020/21.