‼️Buuuuum – Transfer ‼️
‼️MAMY GO – Kolejne Wzmocnienie‼️

👀💪🥳

..Drodzy Państwo, nowy sezon rusza już za miesiąc, a nasi działacze po raz kolejny zaskakują. Tym razem spisali się na medal, dosłownie stanęli na głowie aby ściągnąć do Gryfina, postać bardzo dobrze znaną, silną, leworęczna i „cholernie” bramkostrzelną.

Z olbrzymią przyjemnością informujemy iż w brawach naszej drużyny KPR Blejkan Gryfino w sezonie 2020/21 zobaczymy profesjonalnego i doświadczonego prawoskrzydłowego zawodnika jakim jest :

Maciek Jezierski

Sam zawodnik swój ostatni mecz w Gryfinie rozegrał 25 kwietnia 2019 roku, a przeciwnikiem naszym była młodzież I Ligowego – SMS-u Gdańsk. Wówczas rzucił dwie bramki, a nasi kibice nieświadomie Maćka oglądali ostatni raz na Gryfińskim parkiecie. Po zakończeniu sezonu 2019/20 – zawodnik poinformował zarząd klubu o tym, że chciałby spróbować swojej gry w niemieckiej drużynie SV Einheit Demmin e.V. Działacze klubowi oczywiście nie robili żadnych przeszkód zawodnikowi, ale sam gracz przyznał że kiedyś do nas jeszcze wróci.

I tak jak i mówił, tak dotrzymał słowa, na nasze szczęści, jego przygoda za zachodnią granicą nie trwała zbyt długo, co akurat wykorzystali działacze z Gryfina i ściągnęli Maćka z powrotem tam gdzie jest jego miejsce.
„Nie ukrywam że brak Maćka w zeszył sezonie był dla nas w pewnym sensie, „strzałem w kolano”. Nie chcieliśmy robić mu absolutnie pod górkę, ale w głowie mieliśmy to, że tracimy super strzelca naszej drużyny, którego na jego pozycji ciężko nam będzie zastąpić. Teraz już wiemy, Maciek zawitał w Gryfinie ponownie i jak sam mówi da z siebie 100% maksymalnej, pozytywnej Energii, tak aby projekt o którym wszyscy w naszym mieście mówią : #1ligawGryfinie – miał sens i marzenia zawodników, czy działaczy się spełniły.” – powiedział nam prezes klubu Jerzy Miler.

No Maćko-Maćko, już się nie możemy doczekać twoich piekielnie mocnych i „zawiniętych” rzutów z prawego skrzydełka – najbardziej nam brakowało twojej pozytywnej i uśmiechniętej Energii wewnątrz klubu. Cieszymy się ogromnie że będziemy mogli z nów widzieć twoją skromną osobę na naszych Gryfińskich parkietach. Oby spełniły się wszystkie twoje i nasz marzenia na nowej Hali w pięknym rejonie jakim jest Miasto i Gmina Gryfino 😍😍😍

Maćko – WITAMY W DOMU 👀😋💪😁🤩
p.s. dopiero się rozkręcamy…..C.D.N…. 😊

foto by: SV Einheit Demmin e.V.