..drodzy Państwo śpieszymy ze wspaniałą informacją, mecz inauguracyjny II ligi Pomorskiej Wgrał KPR Gryfino w następującym składzie :

P. Gołofit – G.Słomczyński – T.Matoszko 5 – Marek Jezierski 5 – B. Telenga 5 – Maciej Jezierski 4 – M.Kminikowski 4 – R.Lasko 3 – P.Kręcki 2 – K. Prokopczyk 2 L.Galus 2 – Sz.Tołyż 1 – O.Gała 1 – M.Klemens – A.Matwis – D.Jaroszenko

Od samego początku meczu zawodnicy KPRu pokazali bardzo wysoki poziom gry, który zaowocował duża przewagą bramek. Hala była zapełniona do ostatniego miejsca przez Fanów Gryfińskiego Szczypiorniaka, co zaowocowało w ilości rzuconych bardzo efektywnie bramek. Na pytanie do trenera o wskazanie zawodnika meczu, odparł „NIE MAM FAWORYTA MECZU, CAŁY ZESPÓL ZAGRAŁ PERFEKCYJNIE, ZGONIE Z USTALONĄ TAKTYKĄ. JESTEM POD WRAŻENIEM GRY CAŁEJ DRUŻYNY I GRACZY, KTÓRZY DO NAS DOŁĄCZYLI W TYM OKIENKU TRANSFEROWYM . POŁĄCZENIE DOŚWIADCZENIA Z MŁODYMI GŁODNYMI GRY ZAWODNIKAMI – ZAOWOCOWAŁY DUŻA ILOŚCIĄ RZUCONYCH BRAMEK. SAMA GRA W ATAKU JAK I W OBRONIE POKAZAŁA WYŻSZOŚĆ NASZYCH GRACZY NAD PRZECIWNIKAMI Z TCZEWA”.

W 15 minucie bardzo groźnej kontuzji doznał Maciek Jezierski – który z bólem musiał niestety opuścić boisko. Panie Maćku Życzmy JAK NAJSZYBSZEGO Powrotu do zdrowia i trzymamy za Pana kciuki – jest nam Pan bardzo potrzebny na kolejne mecze !!!

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za mnóstwo rzuconych bramek i wygranej w meczu przy własnej publiczności. A kibiców zapraszamy za tydzień o godzinie 18.00 na kolejny mecz o mistrzostwo II ligi. Tym razem do Gryfina przyjedzie drużyna MKS Grudziądz która przegrała swój I mecz i będzie chciała wywieźć z Gryfina punkty !!