.. w dniu wczorajszym, w hali przy ulicy Iwaszkiewicza, rozgraliśmy kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej, a przeciwnikiem naszym była drużyna AZS UKW Bydgoszcz.

Wynik końcowy :

KPR Gryfino 30:25 AZS UKW Bydgoszcz

Zagraliśmy w następującym składzie :

Paweł Gołofit, Grzegorz Słomczyński, Kuba Młynarczyk – Lucjan Galus 8; Rafał Lasko 5; Kamil Prokopczyk 4; Maciej Jezierski 4; Michał Klemens 2; Bartosz Telenga 2; Mateusz Kminikowski 2; Tomasz Matoszko 1; Marek Jezierski 1; Oskar Gała 1; Przemysław Tołyż; Przemysław Łobos; Przemysław Kręcki;

Z mocnego uderzenia zaczęli nasi goście mecz w Gryfinie, po pierwszych 3 minutach prowadzili 0-2, lecz po kilku niecelnych rzutach, nasi zawodnicy zabrali się do roboty. Bardzo dobrze w mecz wszedł bramkarz Paweł Gołofit, który dosłownie zamurował bramkę i pokonanie jego było nie lada wyczynem. Paweł powrócił do treningów i występów w pierwszy składzie, co nas bardzo cieszy – od razu widać było jego głód do gry, co się podobało Gryfińskiej licznej przybyłej publiczności. Nasz bramkarz dał sygnał do gry zawodnikom w polu, i oni zaczęli swój koncert gry. Pewne 100% wykonane rzuty karne zanotował Lucjan Galus, do tego rewelacyjne rozgrywanie piłki przez Tomasz Matoszko i Rafał Lasko, dały nam lekką przewagę w grze ofensywnej. Maciek Jezierski popisywał się bardzo szybkimi kontrami, no i WIELKI powrót do meczowej siódemki Kamil Prokopczyk, zdecydowanie tego gracza brakowało w naszej ekipie, Kamil leczył groźny uraz palców, którego nabawił się kilka tygodni temu podczas meczu ligowego. Ale jego powrót zachwycił trenerów i działaczy, celne i ATOMOWE rzuty z 9 metra dały mu efekt końcowy 4 rzuconych bramek w pięknym stylu. Na ostatnie 5 minut meczu trener postawił na bramkarza Kuba Młynarczyk, to też był strzał w setkę, Kuba wszedł i czarował w bramce, broniąc rzut karny oraz kilka akcji gości, prawie 100-procentowych.

Mecz wygrany bardzo cieszy, liczba graczy oraz ich z zaangażowanie również. 3 Punkty zostają w Gryfinie, a my już przygotowujemy się do kolejnego meczu za tydzień, a przeciwnikiem naszym będzie Szczypiorniak Gniezno.

Ślicznie dziękujemy licznie przebytym kibicom i zapraszamy na kolejny mecz w Gryfinie za dwa tygodnie.