..po dość bolesnej ostatniej porażce w Gryfinie, nasi dzielni zawodnicy jadą na mecz do Strzałkowa, z tamtejsza drużyną, która jest beniaminkiem II-Ligi Pomorskiej UKS Hagard Strzałkowo.

O naszym przeciwniku w sumie nie dużo wiemy, zajmuje obecnie przedostatnią lokatę w Lidze i jak na razie zbiera bardzo cenne doświadczenie.Mają za to atut gospodarza tego meczu i na pewno łatwo się nie poddzadzą, a w naszej lidze nie ma słabych drużyn.

Do Strzałkowa wybieramy się lekko osłabieni, na jutrzejszym meczu na pewno zabraknie z powodu kontuzji : Kamil Prokopczyk, Jakub Blejsz i naszego największego pechowca w tym sezonie Patryk Sztoban, który leczy najpoważniejszy uraz. Trener Arkadiusz Augustyniak dał też odpocząć w ten weekend zawodnikom wypożyczonym z KS CKS SMS Szczecin Kuba Bujnowski i Jakub Słodkowski, którzy w ostatnim meczu z Brodnią wypadli naprawdę dobrze. Mecz zaczynamy jutro o godzinie 18:00 – na pewno przeprowadzimy naszą co 5-minutową relacje live, na którą już serdecznie zapraszamy na nasz Fanpage Facebookowy.

Panowie Dajcie czadu i przywieście do Gryfina nasze wymarzone 3 punkty ‼️‼️