..no i mamy piątek, piąteczek, piątunio – a jutro gramy mecz… zaczynamy rewanżowe spotkania II Ligi Pomorskiej sezonu 2020/21…a do Gryfina zawita mocny przeciwnik, który na chwilę obecną zajmuje V lokatę w lidze. O kim mowa ?? MKS Sambor Latocha – Agropom Tczew – bardzo niewygodny przeciwnik, mocna i zgrana ekipa.
Czeka nas na pewno emocjonujące spotkanie, w którym nasi dzielni wojownicy mają coś do udowodnienia, po środowej wpadce przy pracy, bo tak nazwać środowy mecz możemy.Udowodnimy wszystkim kibicom – „ZNAWCOM” – Piłki Ręcznej w naszym mieście, że liczymy się w walce o awans do I Ligi w tym sezonie. Sam pojedynek będzie się odbywać w cieniu informacji, która dotarła do nas w miniony czwartek, odszedł znany, lubiany, zasłużony dla Gryfina piłkarz ręczny z którym niejeden z zawodników gryfińskiego zespołu miał przyjemność i honor zagrać z śp. Mirosławem Mitrowskim ramię w ramię na Memoriałach organizowanych w Gryfinie.
Mirku! Doskonale zdajemy sobie sprawę, jaką ważną role w Twoim życiu odegrał szczypiorniak oraz lokalne drużyny piłki ręcznej których kontynuatorem jest KPR Blejkan Gryfino – dziękujemy za wszystko…
„Mitro” – ten mecz gramy dla Ciebie !! ”
Sobota 30 Stycznia 2021r. godzina 18:00 a 17:50 – ruszamy z transmisją live na facebooku.
KPR RuuRaa !!