..nagrody w klubie rozdane, teraz czas na trochę wieści prosto z naszego biura klubowego. W dniu wczorajszym, już powoli w naszej nowej siedzibie, odbyło się pierwsze konkretne zebranie Zarządu Klubu KPR Blejkan Gryfino. Poruszaliśmy na nim kilka bardzo ważnych kwestii dotyczących naszego klubu, jak i sztabu szkoleniowego czy choćby nawet listy zawodników którzy potwierdzili swój udział w najbliższym nadchodzącym sezonie. Na chwilę obecną, Głównym szkoleniowcem i pierwszym trenerem zostaje Trener Arkadiusz Augustyniak, obiecał że pomoże nam jeszcze przez rok w prowadzeniu drużyny seniorskiej i zrobi wszystko co w jego mocy, aby w Gryfinie zrobić tą wymarzoną dla nas I Ligę, już na nowej hali.

 

Z niedobrych wiadomości jest ta, iż w nowym sezonie na pewno nie zobaczymy w barwach naszej drużyny dwóch bardzo zdolnych wychowanków zaprzyjaźnionej drużyny I-Ligowej KSPR Gwardia Koszalin. Panowie pozytywnie zakończyli swoją edukacje w MKS CKS SMS Szczecin i wracają na prośbę Prezesa do swojego macierzystego klubu w Koszalinie. Mowa dokładnie o Kuba Bujnowski i Jakub Słodkowski. Pierwszy z Jakubów rozegrał w naszych barwach 6 pojedynków, rzucając przy tym 10 bramek, natomiast drugi z Jakubów rozegrał u nas 7 pojedynków i również rzucił 10 bramek.

 

„Obydwaj Panowie zapisali się w historii Gryfińskiej drużyny bardzo pozytywnie, są to na pewno zawodnicy których będzie nam brakowało, ale niestety – siła wyższa, jeżeli klub macierzysty ich potrzebuje to tym bardziej nie robimy im żadnych przeszkód i na pewno będziemy śledzić ich rozwój na halach I–Ligowych. Dwóch Jakubów było i tak u nas na rocznym użyczeniu i jesteśmy pewni że raczej wywieźli z Gryfina doświadczenie w grze Seniorskiej, które pozytywnie wykorzystają na wyższym szczeblu rozgrywek w Koszalinie skąd pochodzą.” – powiedział nam dyrektor sportowy Maciej Wirski

 

Panowie, w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej KPR Blejkan Gryfino, ślicznie dziękujemy za wasze zaangażowanie w rozwój naszej drużyny. Życzymy wam mnóstw sukcesów prywatnych jak i sportowych – pamiętaj o nas czasami 😊 Dajcie Czadu w swojej „nowej”- starej drużynie, a my nie mówimy wam do widzenia, mówimy wam DO ZOBACZENIA w I Lidze niebawem po przeciwległych stronach hali.

 

Jak na razie to jest jedna i jedyna smutna dla nas wiadomość. Reszta graczy z zeszłego sezonu potwierdziła chęć gry w nowym, na pewno będzie też kilka nowych twarzy w Gryfinie. Jakie ??? Tego jeszcze nie możemy wam zdradzić, nasz Zarząd Klubu pracuje pełną parą, aby w tym sezonie przy pełnych NOWIUTKICH trybunach Piłka Ręczna w Gryfinie była na najwyższym poziomie… Na nową hale wchodzimy z pierwszymi treningami dopiero 1 sierpnia….liga rusza od Września, trochę czasu jeszcze mamy 😊

Więcej informacji niebawem, śledźcie naszą stronę oficjalną klubu jak i profil klubowy na Facebooku.

KPR RuuuRaaa !!!