..dzień dobry Gryfino, a my nadrabiamy weekendowe zaległości. W sobotni późny wieczór rozegraliśmy mecz derbowy i zarówno rewanżowy o mistrzostwo I ligi, a przeciwnikiem naszym był wicelider rozgrywek KOSPEL Gwardia Koszalin. Mecz rozgrywany był w przyjaznej atmosferze, na przepięknej hali Widowiskowo Sportowej przy ulicy Śniadeckich 4. Ale teraz do rzeczy:

Kospel Gwardia Koszalin 33:27 PGE KPR Gryfino

Zagraliśmy w następującym składzie:Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Olek Jeziorny, – Jakub Gackowski 6, Tomasz Grzegorek 4, Damian Dziapa 4, Krzysztof Karnacewicz 3, Bartosz Telenga 3, Statkiewicz 3, Marek Jezierski 2, Mateusz Jurkiewicz 2, Kamil Prokopczyk, Michał Klemens, Kamil Kostrzewa, Kamil Skrzypkowiak, Bartosz Dyzmański.

..no cóż, trzecia porażka pod rząd stałą się faktem, ale jak dla nas za dużo nie namieszała. W sobotę zagraliśmy bez naszego kapitana Lucjana Galusa, który leczy kontuzje oraz bez Maćka Jezierskiego, który zgłosił trenerowi swoją absencję w tym meczu z powodów osobistych. Za to co cieszy, na mecz w Koszalinie pojechaliśmy całym zdrowym składem. Bardzo dobre spotkanie zagrał Jakub Gackowski i w obronie i w ataku rzucając 6 bramek. Do tego swoją cegiełkę dołożył Tomasz Grzegorek 4 bramki, Damian Dziapa 4 bramki i Krzysztof Karnacewicz 3 bramki – były zawodnik Gwardii Koszalin. Na dobre słowo od trenera po meczu zasłużył Marek Jezierski, który wszedł z ławki i miał skuteczność 100%. Derbowy pojedynek z zaprzyjaźnioną od wielu lat drużyną KOSPEL Gwardia Koszalin, przeszedł do historii, punktami w dwumeczu się podzieliśmy po równo, także tragedii nie ma. W najbliższą sobotę gramy już siebie z drużyna KPR Elbląg, na który wszystkich Was już dziś serdecznie zapraszamy. A w imieniu Zarządu Klubu PGE KPR Gryfino, bardzo dziękujemy za miłe przywitanie i pożegnanie działaczom klubu Kospel Gwardia Koszalin.

KPR RuuuRaaa 💪

foto by: Kospel Gwardia Koszalin