..no dobra już dobra, czas wolny dla nas wszystkich już się skończył, zabieramy się do roboty. Tęskniliście ??? Coś ostatnio u nas cicho, a to dlatego, że nasi zawodnicy powoli przebudzają się ze snu zimowego, tak samo jak i działacze. Już 25 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00 (tak tak o 20:00 WIECZOREM) – rozpoczynamy rundę rewanżową II Ligi Pomorskiej, na pierwszy rzut idzie drużyna z MKS Handball Czersk. Czeka nas dość daleki wyjazd o niespotykanej dotąd godzinie 20:00. Niektórzy nasi zawodnicy o tej godzinie kładą się już spać, ale nie w następna sobotę. Co lepsza na ten mecz trener ma do dyspozycji pełen skład zawodników – dosłownie pełen – oraz jednego nowego, młodego i bardzo silnego leworęcznego zawodnika a kto nim jest ???

Damian Dziapa – bo o nim mowa, jest od dnia dzisiejszego naszym pierwszym zimowym wzmocnieniem, czy ostatnim ??? NIE !!! Na pewno nie !!! Ale jakże ważnym, Damian gra obecnie na pozycji prawego skrzydła i jest leworęcznym, bramkostrzelnym zawodnikiem, których w naszej drużynie jest niewielu. Na pewno będzie olbrzymim wzmocnieniem, jest młody, szybki i cholernie ambitny.

„Damianowi przyglądaliśmy się już od dłuższego czasu, po naradach w sztabie szkoleniowym stwierdziliśmy jedno głośnie, iż musimy zrobić wszystko co w naszej mocy aby sprowadzić go do nas. Sam zawodnik dołącza do nas na zasadzie wypożyczenia-użyczenia, lecz jak się sprawdzi w grze seniorskiej to zostanie z nami na dłużej” – wypowiedział się zadowolony vice-Prezes Andrzej Kejs.

Co sam zawodnik mówi o sobie ?? Przeczytajcie poniżej :

„Nazywam się Damian Dziapa, mam 17 lat. Mierze 184 cm wzrostu i ważę 77 kg. Jestem leworęcznym zawodnikiem. Pochodzę ze Szczecina. Pierwszy kontakt z piłka ręczną miałem w 4 klasie Szkoły Podstawowej. Moim klubem macierzystym jest MKS „Kusy” Szczecin, w którym gram na pozycji prawego skrzydłowego i rozgrywającego. W tym roku rozpoczynam grę w KPR Blejkan Gryfino gdzie zamierzam doskonalić swoje umiejętności i godnie reprezentować klub.”

Noooooo Panie Damianie, witamy w naszej rodzinie. Życzymy mnóstwo rzuconych bramek jak i wygranych pojedynków w barwach naszej drużyny. A już jutro nasza drużyna jedzie do KOSZALINA, na mecz sparingowy z tamtejszą I Ligową drużyną KSPR Gwardia Koszalin. Oczywiście trener Arkadiusz Augustyniak ma do dyspozycji cały skład, ale na mecz zabiera zawodników których chciałby sprawdzić przed rozpoczęciem zmagań ligowych, a w śród nich jest i nasz nowy nabytek.

Panowie dajcie czadu, bo liga rusza już za tydzień a my czekamy z utęsknieniem na wasze ciężko zdobyte punkty ligowe… 💪🤾‍♂️👏🔥🤘