..dobry wieczór Gryfino!! Mamy niedziele dnia 19 grudnia 2021 roku, spieszy z informacją, w dniu dzisiejszym graliśmy ostatni już mecz w tym roku oraz w tej rundzie o mistrzostwo I Ligi Piłki Ręcznej. Przeciwnikiem naszym była zdolna młodzież ze szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie.

SMS ZPRP II Kwidzyn 28:29 PGE KPR Gryfino

Zagraliśmy dziś w następującym składzie :

Kacper Kłodziński, Dawid Dobko 1, Olek Jeziorny – Tomasz Grzegorek 8, Bartosz Telenga 8, Krzysztof Karnacewicz 5, Kamil Prokopczyk 3, Lucjan Galus 2, Jakub Gackowski 1, Kamil Kostrzewa 1, Damian Dziapa, Kamil Skrzypkowiak, Marek Jezierski, Michał Klemens.

Dzisiejszy mecz zaczęliśmy wręcz fatalnie, w pewnym momencie było aż 8:1 dla gospodarzy.  Lecz po wejściu na boisko Krzysztofa Karnacewicza, nasza gra się uspokoiła i w końcu zaczęliśmy grać swoje. Bardzo fajny mecz pomimo kilku nierzuconych bramek praktycznie z czystej pozycji zaliczył Tomasz Grzegorek 8 trafień, rewelacyjnie zgrał się dziś z Lucjanem Galusem, który zaliczył z 5 asyst na samym Tomaszu. Bardzo cieszy nas forma Bartosza Telengi, tak może i były jakieś akcje sam na sam odpalone w środek bramkarza, ale wybaczamy po tych szybkich kontratakach, ogólnie dobry mecz 8 bramek w protokole. Dawid Dobko, no niby bramkarz –  dziś znów udowodnił, że to jest PAN Bramkarz, kolejne rewelacyjne decyzję w bramce, kilka kontr prosto w łapy naszych zawodników no i UWAGA to, co lubię najbardziej – KOLEJNA RZUCONA BRAMKA NASZEGO BRAMAKRZA !!! Brawo DAWID – tak trzymaj !!

No tak mecz meczowi sobie nie równy, ale kto dziś oglądał nasz pojedynek to czół mały niesmak, być może jest to zmęczenie całym sezonem, może już wszyscy są myślami na święta. No nie wyglądało to dziś najlepiej, ale przed nami długa przerwa, bo aż półtora miesiąca. Najważniejsze, że drużyna, którą wspiera Grupa PGE, wraca z meczu zwycięska i przywozi do domu 3 punkty oraz V lokatę w I Lidze Grupy A. Panowie, powolutku do domu, dziękujemy i odpoczywajcie, zdecydowanie dobry odpoczynek świąteczny w gronie najbliższych wam się należy. Dziękujemy – KPR RuuuRaaa !!!