..w pewnym sensie II Liga Pomorska ruszyła pełną parą już od września, ale nasz zarząd w dalszym ciągu pracuje pełną parą nad wzmocnieniami w tym sezonie. Od dnia dzisiejszego w drużynie KPR Blejkan Gryfino występował będzie na zasadzie rocznego wypożyczenia Pan Bartosz Dyzmański z drużyny MKS Kusy Szczecin.

Kilka słów Bartosza o sobie :
„Nazywam się Bartosz Dyzmański, mam 18 lat – mierze 178 cm wzrostu i ważę 74 kg, jestem praworęcznym zawodnikiem. Moja przygoda z piłką ręczną trwa już 8 lat i zaczęła się w Baniach, a zaszczepił ją we mnie obecnie II-trener KPR-ów Piotr Kejs (za co mu serdecznie dziękuje). Od 1 klasy liceum gram w Kusym Szczecin na pozycji środkowego rozgrywającego. W tym roku chce zasilić szeregi KPR Blejkan Gryfino i dać z siebie wszystko na parkiecie.”😍

Zawodnik ogólnie znany w naszych szeregach trenerskich, już od pewnego czasu miałem jego rozwój na oku i nie ukrywam że bardzo chciałem go w swojej drużynie. Po mimo młodego wieku Bartka, na pewno będzie ambitnym, silnym i co najważniejsze rozwojowym zawodnikiem KPR-ów. – powiedział nam II trener Piotr Kejs.

Panie Bartoszu. Witamy w Gryfinie i życzymy mnóstwo wygranych meczy w barwach naszej drużyny 🤗🤾‍♂️🔥‼️