..dobry wieczór, w dniu dzisiejszym graliśmy ostatni już mecz w tym sezonie, a przeciwnikiem naszym była drużyna KOSPEL Gwardia Koszalin. Mecz derbowy, przy dosłownie PEŁNYCH trybunach kibiców, niestety trochę nas zawiódł widowiskiem no i wynikiem końcowym.


PGE KPR Gryfino 31:42 Kospel Gwardia Koszalin


Zagraliśmy w następującym składzie:
Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Jakub Gackowski 6, Radosław Jarząbek 5, Bartosz Telenga 4, Patryk Baliński 4, Rafał Lasko 3, Kamil Skrzypkowiak 2, Filip Witkowski 2, Kamil Kostrzewa 2, Filip Fedeńczak 1, Marek Jezierski 1, Kacper Blejsz 1, Michał Klemens.


Szkoda, ale to nasi dzisiejsi przeciwnicy mieli swój dzień, KOSPEL Gwardia Koszalin dzisiaj była absolutnie nie do osiągnięcia. Rewelacyjna forma bramkarzy gości, do tego szybka i skuteczna gra w ataku udowodniła nam, że w tym sezonie to rywal z Koszalina jest o niebo lepszym zespołem jak my. Za to u nas dobre wejście w mecz miał Dawid Dobko i Aleksander Jeziorny, obronili kilka ważnych bramek. W ataku bardzo dobrą skuteczność w I połowie miał Radosław Jarząbek, a w drugie dobre zawody rozegrał Jakub Gackowski. Patryk Baliński za to ile mógł to potu na boisku zostawił, zdecydowanie nie był to dzień naszego jedynego wychowanka Kacpra Blejsza, który niestety pomimo dość dużej ilości minut na parkiecie nie popisał się dziś niczym szczególnym, trudno i takie mecze czasami zdarzają. Filip Fedeńczak zdobył dziś pierwszą bramkę w barwach naszej drużyny no i debiutancka w I lidze – gratulujemy Filip 😉
Zdecydowanie możemy się cieszyć z licznie przybyłej publiczności na naszej hali, dzisiaj to WY wygraliście dla nas ten mecz, pięknie dziękujemy za wypełnienie hali do ostatniego miejsca.


I to by było na tyle – kończymy na 8 miejscu sezon 2022/23, niestety bo liczyliśmy na zdecydowanie wyższe miejsce w lidze na koniec sezonu – ale bywa i tak w każdym sporcie, że raz jest z górki, a raz pod górkę.
U nas ta górka w tej lidze i w tym sezonie była bardzo stroma….


Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️❤️❤️


KPR RuuuRaaa 💪💪💪


Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE