..dobry wieczór Gryfino, mamy bardzo, ale to bardzo wieczny wieczór w naszym mieście. Lecz spieszy do Was z wiadomością, dzisiaj graliśmy pierwszy mecz II rundy rewanżowej o mistrzostwo I ligi grupy A. Przeciwnikiem naszym była zdolna młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku, w której barwach gra nie jeden przyszły reprezentant Polski Piłki Ręcznej, ale teraz do rzeczy.

PGE KPR Gryfino 33:24 SMS ZPRP II Płock

Zagraliśmy dziś w następującym składzie

:Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Tomasz Grzegorek 8, Lucjan Galus 4, Jakub Gackowski 4, Maciej Jezierski 4, Kamil Prokopczyk 3, Bartosz Telenga 3, Michał Klemens 2, Michał Statkiewicz 2, Bartosz Dyzmański 1, Damian Dziapa 1, Marek Jezierski 1, Krzysztof Karnacewicz, Kamil Kostrzewa

.Wszyscy w klubie obawiali się dzisiejszego przeciwnika, który z meczu na mecz gra coraz lepiej, lecz trener Bartosz Jurkiewicz perfekcyjnie wręcz, po kilku nieprzespanych nocach, rozszyfrował naszego rywala i od samego początku to my byliśmy górą.

„Na olbrzymie brawa zasługuje dzisiaj cała drużyna, nie będę nikogo faworyzował – jestem dumny z gry moich podopiecznych w dniu dzisiejszym. Zagraliśmy koncert w obronie, no i mecz w ataku jak widać po wyniku też był pod nasze dyktando”. – powiedział szczęśliwy po meczu trener Bartosz Jurkiewicz.

Ahm… a co my możemy dodać, piękny mecz, rewelacyjne akcje no i do tego to wsparcie kibiców, dzisiaj zdecydowanie w Gryfinie mieliśmy ósmego zawodnika, za co ślicznie Wam dziękujemy. Z meczu na mecz można zauważyć coraz to większą liczbę osób, które polubiły sport, jakim jest Piłka Ręczna, dla takich obrazków jak dzisiaj aż chcę się pracować w tym klubie.

Teraz mamy dwa tygodnie przerwy, a za równe dwa tygodnie jedziemy do LIDERA naszych rozgrywek, którym to mamy coś do udowodnienia po porażce w Gryfinie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco, a dziś już Wszystkim WAM drodzy Kibice w imieniu Zarządu Klubu PGE KPR Gryfino, serdecznie DZIĘKUJEMY. A głównym aktorom dzisiejszego spotkania GRATULUJEMY IV lokaty w I Lidze. KPR RuuuuuRaaaaaa 💪🔥😍🤩😎