Dzień dobry! Rozegraliśmy dzisiaj ostatni już mecz II Ligi Pomorskiej, w przepięknej, malowniczej miejscowości Iławie, z tamtejszym ITS Jeziorak Iława.

ITS Jeziorak Iława 25:28 KPR Blejkan Gryfino

Zagraliśmy dziś́ w następującym składzie : Kacper Kłodziński, Paweł Gołofit, Dawid Dobko – Lucjan Galus 6, Tomasz Grzegorek 6, Rafał Lasko 5, Kamil Kostrzewa 4, Kamil Prokopczyk 3, Krzysztof Karnacewicz 2, Damian Dziapa 1, Michał Klemens 1, Mateusz Jurkiewicz, Michał Statkiewicz, Szymon Tołyż, Radosław Jarząbek.

Od samego początku meczu nasza drużyna postawiła bardzo wysokie warunki gry, bardzo dobre spotkanie w pierwszej połowie rozegrał nasz bramkarz Kacper Kłodziński. Super strzelec „Maszyna” Lucjan Galus narzucał dzisiaj 6 oczek, bramki bardzo ważna sprawa, ale Lucek dzisiaj w najbardziej potrzebnym momencie spotkania odpalił i wziął ciężar gry na siebie – doświadczenie i zaangażowanie tego zawodnika w dniu dzisiejszym było bardzo ważne dla całego zespołu i przełożyło się̨ na wygraną tego spotkania – Dzięki Lucek. Kolejnym wyróżniającym się̨ graczem był dzisiaj nasz „Rafałek” Rafał Lasko – w końcu pokazał to do czego przyzwyczaił Nas wszystkich podczas całego sezonu – 5 bramek i te zwody jeden na jeden – REWELKA. „Prokop” Kamil Prokopczyk – nieco późno obudził się z zimowego snu. Brawo Kamil! 3 bramki, jego dzisiejsza gra cieszyła oko. Dobry mecz, pomimo kontuzji, zagrał w II połowie Krzysztof Karnacewicz – bardzo ładne asysty no i te atomowe rzuty, podobało się –ojj… podobało. No i na końcu z wyróżnieniem przez „trenera” Andrzeja – wylądował nie kto inny jak Kamil Kostrzewa – śmigał na skrzydełku jak trzeba no i te rzuty – bardzo trudne do obrony – Kamil dorzucił 4 oczka i z tego co było widać na boisku – to był zdecydowanie MECZ SEZONU w jego wykonaniu.

To był bardzo ciężki wyjazd, droga długa – mało snu, najważniejsze dla nas że wygrywamy i przywozimy 3 punkty z dalekiej Iławy. Może i były ciężkie momenty w tym spotkaniu, ale wyszliśmy z tego meczu zwycięsko. Gospodarzą IT Jeziorak Iława, bardzo dziękujemy za umożliwienie nam obejrzenia tego spotkania, wyszło wyśmienicie.

Tak to był już ostatni mecz sezonu 20/21….Mistrza w Gryfinie mamy – projekt #IligawGryfinie – właśnie wypalił. Na dokładną analizę̨ sezonu przyjdzie jeszcze czas, a już̇ teraz życzymy Wam zawodnikom, spokojnego powrotu do domu no i miłego urlopu. KPR RuuuRaaa !!!