..dzień dobry w ten pochmurny sobotni poranek, emocje już opadły po wczorajszym meczu reprezentacji polski w piłkę kopaną, niesmak po porażce niestety pozostał, ale my nie o tym od samego rana chcielibyśmy wam napisać. Wracamy do naszych KPR-ów, jak już dobrze wiecie od czwartku mamy nowego Prezesa w klubie oraz nowy Zarząd Klubu. Czas przedstawić ostatnich 3 graczy nowego Zarządu. Zauważyć na wstępie można, że w nadchodzącej kadencji będzie aż 7 Członków Zarządu. W całej historii klubu nigdy nie było aż tylu osób zaangażowanych w funkcjonowanie klubu – widać, że nadchodzi „Idzie NOWE KPR”.
Od lewej na zdjęciu poniżej można zauważyć osobę, którą już miała przyjemność zagościć w Zarządzie Klubu, jest nim Artur Krawczyk, jeden z wieloletnich sponsorów Klubu i jednocześnie właściciel prężnie działającej firmy AGAART w naszym województwie. Pan Artur jako specjalista od finansów skupi się w klubie dokładnie na pozyskiwaniu nowych sponsorów oraz wspólnie z Prezesem jak i skarbnikiem będzie nad nimi panował tak, aby ich cyferki bardziej rosły niż spadały na koncie klubowym.
Ten przesympatyczny Pan w środku zdjęcia to nasz wieloletni zawodnik, oraz działający od 2 lat Dyrektor Sportowy Tomasz Matoszko. Największy pogromca SZCZUPAKÓW w naszym rejonie, piłkę ręczną ma we krwi. Pan Tomasz ma olbrzymie doświadczenie jako zawodnik różnych klubów, i raczej na pewno dzięki temu właśnie doświadczeniu jest w stanie pomóc zapanować nad grupą młodzieży, dla tego też przyda się w szeregach ekipy Prezesa Jakuba.
No i dobra…..został ten trzeci brzydal na końcu po prawej 🥸 – Pewnie już go gdzieś widzieliście 😎
Trzecim Członkiem Zarządu, będę JA – serio i nie żartuję 😋 – Nie lubię o sobie pisać więc tylko tak w skrócie – WRACAM DO GRY – Nowy Zarząd, Nowy Prezes, Nowy JA z nowymi obowiązkami w klubie i wiecie co ??? Miałem tego nie pisać, ale…tęskniłem za wami i zabieram z powrotem po dwóch latach „moje dziecko Facebook-owe” tego Klubu w kupę. Jak już można było zauważyć, wracam pełną parą do gry z całkowicie odmienną rolą, jaką pełniłem w latach 2019- 2022 – „Idzie NOWE KPR” 💪
Noooo to by było na tyle – Miłego Weekendu każdemu z osobna życzymy no i do usłyszenia niebawem, mamy dla Was co nieco do przekazania, ale więcej informacji na dniach.
KPR RuuuRaaa 💪💪💪