..no to może i słoneczko za oknem ładnie świeci, lecz niestety czas tym razem na gorsze wiadomości. Jak to w każdej firmie bywa, tak samo jest i u nas. Raz jest lepiej, a raz gorzej, w naszym klubie niestety na naszą niekorzyść, póki co nie za dobrze to wygląda. Niestety pomimo olbrzymich starań naszego Zarządu Klubu nie udało nam się dopiąć przewidywanego budżetu finansowego na nadchodzący sezon, choćby do takiego poziomu co był rok temu. A łączy się to z tym iż musimy redukować koszty w naszym klubie, co odbija się oczywiście na zawodnikach. Niestety nasi mili kibice, w nowym sezonie, aby móc wystartować w I Lidze, musimy się pożegnać z tzw. „trzonem” zespołu. Oczywiście klub zaproponował zawodnikom nowe oferty kontraktowe, takie na ile było nas stać, lecz sami zawodnicy nie byli w stanie ich zaakceptować. Więc niestety przez najbliższe kilka dni będziemy informować o odejściach z zespołu.

Zdecydowanie lepiej mi się piszę o wzmocnieniach w klubie, ale tak to właśnie jest – czasami jest dobrze, a czasami gorzej. No to zaczynamy.

Jako pierwszemu dziękujemy za reprezentowanie barw klubowych przez dwa lata Panu Krzysztof Karnacewicz, który rozegrał w naszych barwach 29 pojedynków ligowych, rzucając przy tym 91 bramek łącznie w I lidze jak i II lidze. Z tego co nam wiadomo, Krzysztof związał się już kontraktem z drużyną zza Odry i dalsza swoją karierę sportową będzie kontynuował na parkietach ligi niemieckiej. W imieniu Zarządu Klubu PGE KPR Gryfino, dziękujemy za poświęcony czas naszemu klubowi i życzmy dalszych sukcesów w karierze sportowej. 🖐😭