‼️ KOŁOWY SEZONU 2019/2020 ‼️
..no to wracamy z wyróżnieniami, pozycje defensywne mamy już wybrane, czas zacząć wybierać zawodników ofensywnych, bo to przecież przepięknie zdobywane bramki naszych zawodników przyciągają dużą liczbę kibiców na Gryfińską trybunę. Czas na najlepszego zawodnika który gra na pozycji Kołowego.
 
Drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością informujemy iż KOŁOWYM SEZONU 2019/2020 zostaje :
 
Michał Klemens 🏆🥇🏅🎖🤾‍♂️🥳
 
Pan Michał jest wychowankiem szkoły, bardzo zdolnej młodzieży –  MKS „Kusy” Szczecin. W naszej drużynie występuje od dwóch sezonów, z meczu na mecz dosłownie jego forma rośnie na lepsze, jest ofensywnym zawodnikiem który wspaniale rozumie się z kolegami z drużyny. Do wszystkich pojedynków jak i treningów podchodzi bardzo poważnie i rzetelnie. W skończonym już przez nas sezonie, na 12 rozegranych meczy, Michał rozegrał ich aż 11 przy czym udało mu się zdobyć 21 bramek, co daje mu średnią 1.9 bramki na mecz.
 
Panie Michale, w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej KPR Blejkan Gryfino, dziękuje bardzo za Pana wkład w nasza drużynę, za Pana poświęcony czas oraz wygrane jak i przegrane pojedynki.Jest nam niezmiernie miło, że możemy na Pana liczyć praktycznie co mecz wyjazdowy jak i na własnym boisku. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i do zobaczenia już niebawem na naszej przepięknej-wymarzonej NOWEJ hali w Gryfinie. 🥳💪🖐🤾‍♂️😎🤗