+3 pkt 🎉💪🏼
PGE KPR Gryfino – USAR Kwidzyn 28-26 (14-14) Jeziorny , Kłodziński, Cyran- Gackowski 7, Witkowski 5, Janczyk 4, Skrzypkowiak 4, Telenga 2, Blejsz 2, Klemens 2, Kostrzewa 2, Fedeńczak, Jurkiewicz, Łukaszewicz, Mężyński
Mecz pełen wzlotów i upadków 🫢 Po pierwszej połowie zawodnicy schodzili do szatni na remisie- 14:14. Druga połowa zaczęła się dla nas mocnym odskokiem rywala, w 46 minucie przegrywaliśmy 19:23 🥶 Na szczęście zachowaliśmy chłodną głowę i finalnie pokonaliśmy USAR Kwidzyn kończąc mecz z wynikiem 28:26 💪🏼💪🏼 Nie udało by się to gdyby nie bardzo dobra gra Kuby Gackowskiego, który zaliczył dzisiaj 7 bardzo ważnych trafień 🤾🏼‍♂️ „Swój dzień” miał również nasz bramkarz- Olek Jeziorny 👊🏼 Ogromne brawa za walkę do ostatniej minuty dla całej drużyny 👏🏼