PGE KPR GRYFINO – AQUA-INSTAL JEZIORAK IŁAWA 40:45 (21:21)

Kłodziński, Jeziorny 1, Cyran- Jurkiewicz 7, Gackowski 7, Janczyk 5, Blejsz K 4, Skrzypkowiak 4, Kostrzewa 4, Klemens 3, Telenga 3, Łukaszewicz 2, Fedeńczak, Jezierski, Gemborys, Blejsz J

Przegrywamy z Aqua – Instal Jeziorak Iława 40:45 pomimo tego, że po pierwszej połowie do szatni wchodziliśmy na remisie 😢 Dużo niepotrzebnych błędów i rekordowa ilość kar 2-minutowych .. Ogromna szkoda bo ten mecz był do wygrania, przez większość czasu wynik był „na styku”. Z pozytywnych aspektów to bardzo cieszymy się z tak szybkiego powrotu do formy naszego lewo-rozgrywającego Matiego Jurkiewicza, który zaliczył dzisiaj 7 celnych trafień! 👏🏼💪🏼 Ciężko nie wspomnieć o Gacy, który za każdym razem udowadnia, że jest filarem naszego zespołu, a w dzisiejszym spotkaniu dwoił się i troił i również zasilił swoje konto siedmioma bramkami 👊🏼🔝