!! Buuuuuuuuum – Kolejne Wzmocnienie !!

..halo, halo – dzień dobry – mamy wtorek dnia 18 sierpnia 2020r. na dworze od samego rana piękna pogoda, w Gryfinie słoneczko świeci i już umila nam dzień. To samo słoneczko od pewnego czasu świeci w drużynie lokalnego szczypiorniaka. Tak-Tak drodzy Państwo to nie żart, minęły zaledwie 3 dni od ogłoszenia ostatniego transferu, a my pędzimy z kolejną bardzo dobrą informacją.

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż w najbliższym sezonie II Ligi Pomorskiej, naszej bramki będzie bronił bardzo doświadczony bramkarz, który ostatnie 3 sezony grał na poziomie I Ligi Polskiej :

Kacper Kłodziński

Sam zawodnik w kilku słowach o sobie : „Urodziłem się w Szczecinie, mam 22 lata, mierze 180 cm wzrostu i ważę 90 kg. Swoją przygodę z Piłką Ręczną zacząłem 13 lat temu. W wieku juniorskim grałem w klubie CKS SMS Szczecin – to właśnie dzięki im zawdzięczam wszczepienie we mnie pasji tego magicznego sportu jakim jest Piłka Ręczna. Po skończeniu liceum wyjechałem do Olsztyna, gdzie występowałem w I ligowym zespole Warmia Energa Olsztyn i rozegrałem łącznie 48 spotkań. Pierwszy sezon w Olsztynie wypadł na tyle dobrze, że otrzymałem powołanie na Akademickie mistrzostwa Świata w Chorwacji. Kadrę te prowadził były trener reprezentacji Polski Piotr Przybecki. Po 3 latach spędzonych w Olsztynie zdecydowałem wrócić do Szczecina, skąd pochodzę. A ofertę gry na szczeblu II-ligowym otrzymałem, od  działaczy klubu KPR Blejkan Gryfino. Bardzo spodobał mi się projekt #1ligawGryfinie, jaki jest realizowany w tym mieście, zrobię wszystko co w mojej mocy, aby ten wymarzony awans do I ligi stał się faktem i tak jak w rozmowie z Zarządem klubu, tak i wam powiem – choć murarzem z zawodu nie jestem, to zamuruje te piękne bramki na nowej hali w Gryfinie…”

„ Akurat tego zawodnika znam bardzo dobrze, śledziłem jego rozwój i nie ukrywam że zrobił ogromne postępy występując na zapleczu Super Ligi w Olsztynie. Kacper jest świetnym bramkarzem, jak dowiedziałem się od działaczy że, prowadzone są rozmowy na jego ewentualny transfer, to bez dwóch powiedziałem że chce tego zawodnika w najbliższym sezonie. Nasi działacze stanęli na głowie i w zaledwie 3 dni – dosłownie – sprowadzili Kacpra do Gryfina. Czy będzie wzmocnieniem w nowym sezonie ??? Bez dwóch zdań, o tak doświadczonego, choć młodego bramkarza każdy trener w II jak i nie w I lidze może tylko pomarzyć. Olbrzymi ukłon należy się  w stronę Zarządu Klubu , za udane negocjacje i ściągnięcie Kacpra za wszelką cenę do Gryfina” – powiedział nam przeszczęśliwy trener Adam Zieliński.

Oho……dzieje się dzieje !!! W Gryfinie bramkę mamy już „zamurowaną” – bramkarz z I Ligi do tego Akademickiego Reprezentanta Polski….no tego jeszcze w Gryfinie nie grali…..ale zagrają !!! Kacpra w naszej bramce zobaczymy już 12 września na Memoriale Marka Zielonki w Gryfinie, na który wszystkich serdecznie zapraszamy.

Panie Kacprze, życzymy Panu mnóstwo perfekcyjnych interwencji bramkarskich, jak najwięcej wygranych meczów w naszych brawach klubowych oraz oczywiście AWANSU do I Ligi.

Witamy w nowym domu………

Hm……to jeszcze nie koniec….C.D.N…