..dobry wieczór Gryfino, a my po sobotniej porażce pozbieraliśmy nasze myśli i zapał do gry no i chcemy Wam to jutro wynagrodzić. Mecz KPR Elbląg przeszedł do historii i nie zapisał się dla nas najlepiej ,za to jutrzejszy mecz to już nowa historia, którą nasi dzielni wojownicy napiszą. Jaką ??? To się okaże już jutro około godziny 20.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do hali przy ulicy Parkowej 1A, zagramy kolejny mecz o mistrzostwo I ligi a przeciwnikiem naszym będzie drużyna, która zamyka tabelę ligową MKS Mazur Sierpc.

Nie koniecznie to oznacza, że będzie łatwo, a wręcz odwrotnie, szykuje się meczycho, które nasi kibice uwielbiają najbardziej. Do treningów powrócił już nasz kapitan Lucjan Galus, ale czy zobaczymy go jutro na parkiecie ?? Wszystko w rękach trenera Bartosza Jurkiewicza, który znając jego podejście do pojedynków ligowych z każdym przeciwnikiem i na drużynę z Sierpca ma już w głowie jutrzejszą taktykę i ustawienia zawodników.

Drodzy kibicie, jutro SOBOTA godzina 18:00 – wstęp oczywiście bezpłatny, śmiało zapraszamy na halę w Gryfinie. Do Zobaczenia – KPR RuuuRaaa !!!