..dobry wieczór Gryfino, mamy 1 kwietnia 2023 roku. Tak może i jest prima aprilis, ale my spieszymy z cudowną i co najważniejsze PRAWDZIWĄ wiadomością dnia. Graliśmy dziś kolejny mecz o mistrzostwo I ligi grupy A z drużyną ze stolicy piłki ręcznej USAR Kwidzyn. A teraz do rzeczy….

PGE KPR Gryfino 37:31 USAR Kwidzyn

A oto zwycięski skład:Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Kamil Kostrzewa 6, Radosław Jarząbek 5, Michał Statkiewicz 5, Bartosz Telenga 4, Kamil Skrzypkowiak 4, Filp Witkowski 4, Patryk Baliński 3, Michał Klemens 3, Rafał Lasko 2, Kacper Blejsz 1, Filip Fedeńczak, Marek Jezierski.

MECZYCHO !!! Przez DUŻE M !!! Od samego początku to drużna z Kwidzyna przeważała w tym spotkaniu, narzuciła swój styl gry a nasi dzielni Gladiatorzy musieli odrabiać straty. Za to II połowa to już był popis gry w naszym wykonaniu. Rewelacyjne dziś bronił Dawid Dobko, kilka piłek odbił też Aleksander Jeziorny. W ataku popis dał dzisiaj Kamil Kostrzewa, który z meczu na mecz prezentuje coraz większą formę, dziś rzucił aż 6 pewnych bramek. Radosław Jarząbek i Michał Statkiewicz też dorzucili swoje. Kamil „Loczek” Skrzypkowiak, wręcz rewelacyjnie rozgrywał piłkę a Filip Witkowski zdobył bramkę meczu z rzutu z biodra, prawdziwy majstersztyk.

Trener Bartosz Jurkiewicz, po meczy był przeszczęśliwy i powiedział tylko jedno – „DZISIAJ WYGRAŁA DRUŻYNA – CAŁA DRUŻYNA ZASŁUGUJE NA OLBRZYMIE BRAWA – JESTEM NA MAXA ZADOWOLONY DZISIAJ Z KAŻDEGO ZAWODNIKA.”Noooo takie słowa od trenera coś znaczą, jednak nasi dzielni zawodnicy potrafią grać na najwyższym poziomie, z bardzo mocnym rywalem z Kwidzyna.

Dzisiaj pokazaliście charakter, wole walki i perfekcyjną skuteczność, BRAWO PANOWIE !!! TAK TRZYMAĆ !! Teraz mamy tydzień przerwy a za dwa tygodnie gramy ponownie u siebie z Tytanami Wejherowo, na ten mecz już wszystkich serdecznie zapraszamy. Rywalom z USAR Kwidzyn życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach i spokojnej drogi domu…. KPR RuuuRaaa 💪💪💪

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE